Oszlopnak hajtott egy autó Nagykanizsán a Király utcában !

Szerző: | 2026-06-28

Oszlopnak hajtott egy személyautó Nagykanizsán, a Király utcában szombat délután. A város hivatásos tűzoltói áramtalanították a járművet, amelyben csak a sofőr utazott, aki nem sérült. A raj a járdára szóródott törmelékek eltávolításában is segített.

katasztrofavedelem.hu

További cikkeink