Nagykanizsa: Szén-monoxid-érzékelő jelzett egy nagykanizsai, Csengery utcai lakásba

Szerző: | 2026-06-27

Nagykanizsa: Szén-monoxid-érzékelő jelzett egy nagykanizsai, Csengery utcai lakás fürdőszobájában, a meleg víz használata közben. A nagykanizsai hivatásos tűzoltók mérései igazolták a mérgező gáz jelenlétét, ezért értesítették a gázszolgáltatót és a kéményseprőket. A gázszolgáltató szakemberei kizárták a használatból a nyílt égésterű gázkazánt.

Szerencsére nem történt komolyabb sérülés !

További cikkeink