Nagy Zeusz 2023-ba elért eredményei

2024 febr 7

Első versenyére a Kanizsa Box klubbal utaztak Budapestre az Énekes István Emlékversenyre, amit március 9-11. között rendeztek meg, itt első éves ifiként 5. helyezést ért el.

Centurio Se színeiben utaztak Csabagyöngyére március 18-án a Hunpower Erőemelő Szakszövetség fekve nyomó diákolimpiának elődöntőjére, ahol 66 kg-os súly kategóriában indult 60 kg-os testsúlyával 65 kg-ot nyomott ki fekvenyomásba, így a 6. helyen végzett.
Controll Se Szombathelyi Kick-Box csapata április 1-én Békéscsabán megrendezett Diákolimpián vettek részt, itt fegyveres formagyakorlatból 1. helyezett lett felkészítő Sifu Johanidesz Gábor Jeet Kune Do/Kali Se Nagykanizsa.
Május 14-én NPIAMA Mixed Arts Szemináriumon vett részt, majd a rendszer 4. szintjére vizsgázott a külföldi Nagymester előtt.
Május 27-én Esztergomba a WAKO Utánpótlás Kick-Box Magyar Bajnokságra utazott a Controll Se csapata, itt ’Kick-Light 63 kg’ kategóriába 3. helyezett lett.
Június 16-18-án Budapesten a 28. Magyar Kick Box WAKO Világkupán ’Ring Full-Contact 60 kg’ kategóriába 3. helyezést ért el.
Július 20-án átutazóba Kecskeméten kipróbálhatta az OCR Tibike pályát, ahol szuper élményekkel gazdagodott. Innét ment tovább a célállomásra Gyopárosfürdőre a 3 napos Nemzetközi Kick-Box edzőtáborba, amit a Contact K.T.H.E. és a Kick Box Se Kondoros szervezett meg nagy sikerrel.
Augusztus 14-től 19-ig Vépen válogatott edzőtábor.
Controll Se augusztus 25-től szeptember 3-ig Törökországba Isztambulba utazott a WAKO European Kickboxing Championship versenyre, itt ’Ring Full Contact 60 kg’ kategóriában 3. helyezést ért el.
Szeptember 10-én NPIAMA rendszerén belül 5. szintre vizsgázott Sifu Gianfranco Russo Nagymester előtt.
Szeptember 14-én Szombathelyen Kick-Box Felnőtt és Masters Class Magyar Bajnokság ’Kick Light’ 2. helyezett és ’Light Contact’ 3. helyezett lett.
Szeptember 28-től október 1-ig Kanizsa Box Klubbal utaztak Nyíregyházára az Ifjúsági és Junior Ökölvívó Magyar Bajnokságra, ahol óriási mezőnybe kettő meccset megnyerve a dobogó 3. fokára állhatott.
Október 14-én Mosonmagyaróváron Kung-Fu Szakszövetség Országos Bajnokságon ’Qingda (küzdelem) Light Contact 60 kg’ 1. hely és ’Wing Chun’ fegyveres formagyakorlatban 2. hely.
November 18-án UFM arénába a HKF Magyar Tradicionális Kung-Fu Szakszövetség 2023-as Magyar Bajnoki Döntőjén IFI ’Qingda (küzdelem) Light Contact 70 kg’ 1. hely és ’Wing Chun’ kard fegyveres formában 1. hely. Itt két kategória magyar bajnoka lett.
November 25-én beszélgetés a Kanizsa TV-be a Kung -Fu eredményekről.
December 15-én meghívást kapott Szombathely MJV Önkormányzatától a Sportkarácsony Ünnepségre, ahol a 2023-as legeredményesebb edzőit, sportolóit díjazták.
December 22-én Kanizsa Box klub évzáró ünnepség, évértékelés, díjátadás.
WAKO Magyar Kick Box Szakszövetség Ringsportból Aranyjelvényes IFI sportolói minősítést. Tatamisportból I. osztályú minősítést kapott a 2023 évre.