Október 18-20.

2019. október 18. (péntek)
Zala megyei női
19:00 Páterdomb LSC Zalaegerszeg-Egerszegi KK

Kölcsey Gimnázium Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53.


2019. október 19. (szombat)
NB II női Észak-nyugat
16:00 Celldömölki VSE-Egerszegi KK

CVSE-Swietelsky Aréna Celldömölk József Attila utca 2.
NB II női felnőtt Dél-nyugat
18:00 Tolna KC-Hévízi SK

Városi Sportcsarnok Tolna Sport utca 15/a
Zala megyei női
17:00 Zalaszentgróti KC-Csörnöc Gyöngye Vasvár VS

Városi Sportcsarnok Zalaszentgrót Kossuth utca 11.
Somogy-Zala megyei férfi
18:00 Letenye UKE-Veszprém Magyar Finn E

Tungsram SE Sportcsarnok Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
Női Ifjúsági III. osztály A csoport
18:00 Celldömölki VSE-Egerszegi KK

CVSE-Swietelsky Aréna Celldömölk József Attila utca 2.
Női Ifjúsági III. osztály F csoport
18:00 Tolna KC-Hévízi SK

Városi Sportcsarnok Tolna Sport utca 15/a
Férfi Ifjúsági III. osztály A csoport
14:00 Máriaujfalui SE-Georgikon DSE

Széchenyi I. Ált.Isk. spcs. Szentgotthárd Füzesi utca 7.
Leány Serdülő III. osztály A csoport
14:00 Celldömölki VSE-Egerszegi KK

CVSE-Swietelsky Aréna Celldömölk József Attila utca 2.
Gyermekbajnokság Leány U14 K csoport
10:00 Hévízi SK-Rinyamenti KC
11:00 Csurgói NKC -GÓNA SZKKE Lenti
12:00 Hévízi SK-TUNGSRAM SE
13:00 GÓNA SZKKE Lenti-Marcali VSZSE
14:00 TUNGSRAM SE-Csurgói NKC

Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs. Nagyatád Baross Gábor utca 4.
Gyermekbajnokság Fiú U14 F csoport
11:00 Cunder TU Kézisuli 1.-Tungsram SE
14:00 Cunder TU Kézisuli 2.-Tungsram SE

Videoton Oktatási Központ Székesfehérvár Berényi utca 72-100.
Gyermekbajnokság Fiú U12 E csoport
10:00 Tungsram SE-Eötvös DSE Csurgó
10:55 Georgikon DSE-Csurgói KK
12:45 Tungsram SE-Georgikon DSE

Tungsram SE Sportcsarnok Nagykanizsa Ady E. utca 68./a


2019. október 20. (vasárnap)
NB II női felnőtt Dél-nyugat
16:00 Siófoki KTC KFT U22-Tungsram SE

Munkacsarnok Siófok Déli utca 2.
NB II férfi Dél-nyugat
16:00 Bajai KSE-Tungsram SE

Pósta Sándor sportcsarnok Baja Szabadka utca 1.
Zala megyei női
11:00 Pacsai Haladás SE-Vonyarcvashegy SE

Pacsai szabadtéri kézilabda pálya Pacsa József Attila utca 13.
Férfi Ifjúsági III. osztály E csoport
14:00 Bajai KSE-Tungsram SE

Pósta Sándor sportcsarnok Baja Szabadka utca 1.
Gyermekbajnokság Leány U14 J csoport
12:00 KK Ajka-Zalaszentgróti KC
14:00 Zalaszentgróti KC-Büki TK

Egyetemi Sportcsarnok Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
Gyermekbajnokság Fiú U14 G csoport
11:00 Éles KISE-Georgikon DSE
13:00 Georgikon DSE-KK Ajka

Városi Sportcentrum Ajka Sport utca 23.
Gyermekbajnokság Leány U12 H csoport
10:00 Egerszegi KK-Büki TK
10:55 Répcelaki SE-Páterdomb LSC Zalaegerszeg
13:40 Páterdomb LSC Zalaegerszeg-Egerszegi KK

Kölcsey Gimnázium Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53.
10:00 TUNGSRAM SE-GÓNA SZKKE Lenti
10:55 Balatoni Liget KC Kesztheszthely-Szombathelyi KKA II.
11:50 NIKÉ SE Fonyód-GÓNA SZKKE Lenti
12:45 Balatoni Liget KC Kesztheszthely-Szombathelyi KKA I.
13:40 Szombathelyi KKA II.-TUNGSRAM SE

Tungsram SE Sportcsarnok Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
Kisiskolás verseny Leány U10 Nyugat
10:40 Szombathelyi KKA II.-TUNGSRAM SE
11:20 GÓNA SZKKE Lenti-Szombathelyi KKA I.
12:40 GÓNA SZKKE Lenti-TUNGSRAM SE

Rendészeti SZKI Körmend Alkotmány utca 1.
Kisiskolás verseny Fiú U10 Nyugat
11:20 Haladás VSE -Georgikon DSE
14:00 Rinyamenti KC SE-Georgikon DSE

CVSE-Swietelsky Aréna Celldömölk József Attila utca 2.