Zalai Kézilabda Csapatok Hétvégi Programja

2018 Már 9

2018.03.09 – 11.

Mérkőzések 2018. március 09. (péntek) 

Leány Serdülő III. osztály Észak-Nyugat

16:30 Vonyarcvashegy SE – Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia

Keszthely Csokonai ÁMK Fodor utca 43.

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

17:00 Bácska SZSE – Georgikon DSE

Bácsbokod Városi Sportcsarnok Hősök tere 5.

19:00 Rinyamenti Kézilabda Club – Nagykanizsai Izzó SE

Nagyatád Városi Sportcsarnok Szent István park 2.

 

Mérkőzések 2018. március 10. (szombat)

NB II női felnőtt Dél-nyugat

16:00 Hévízi SK – Siófok KC U21

Hévíz Városi Sportcsarnok Széchenyi utca

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat

18:00 Rinyamenti Kézilabda Club – Nagykanizsai Izzó SE

Nagyatád Városi Sportcsarnok Szent István park 2.

18:00 Kaposvári ESE – Georgikon DSE

Kaposvár Egyetemi Sportcsarnok Guba Sándor utca 40.

Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

15:30 DKKA II. – GÓ-NA SZKKE Lenti

Dunaújváros Főiskolai spcs. Táncsics M utca 1/a

16:00 Nagykanizsai Izzó SE – Balatonboglári SC

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok Királyi Pál u. 6.

18:00 Hévízi SK – Siófok KTC KFT II.

Hévíz Városi Sportcsarnok Széchenyi utca

Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat

14:00 Hévízi SK – Bajai KSE

Hévíz Városi Sportcsarnok Széchenyi utca

Gyermekbajnokság Leány U13 3. osztály

Zákányi Bálint régió Alsóház

12:00 Csurgói NKC – Egerszegi KK II.

14:00 Egerszegi KK II. – Komló Sport KC

Nagyatád Városi Sportcsarnok Szent István park 2.

Kisiskolás versenyek Fiú U9

Zákányi Bálint régió

10:40 Nagykanizsai Izzó SE II. – Csurgói KK

12:00 Satelit FC Somogytarnóca – Nagykanizsai Izzó SE II.

12:40 Csurgói KK  – Nagykanizsai Izzó SE I.

13:20 Satelit FC Somogytarnóca – Georgikon DSE

14:00 Nagykanizsai Izzó SE I. – Eötvös DSE Csurgó

14:40 Georgikon DSE – Sellye VSK

Sellye Városi Sportcsarnok Bodonyi N utca 10.

 

Mérkőzések 2018. március 11. (vasárnap)

NB II női felnőtt Észak-Nyugat

16:30 Egerszegi KK – Komárom VSE

Zalaegerszeg Kölcsey Gimnázium Rákóczi út 49-53.

Somogy megyei férfi

17:00 Letenyei KSE – Kutasi NKC

Letenye Andrássy Gyula Általános Iskola Bajcsy Zs. u. 2.

Női Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat

18:00 Egerszegi KK – Komárom VSE

Zalaegerszeg Kölcsey Gimnázium Rákóczi út 49-53.

Gyermekbajnokság FU14 2. osztály

Zákányi Bálint régió

11:00 Csurgói KK – Nagykanizsai Izzó SE

12:00 PSN ZRT – Georgikon DSE

14:00 Georgikon DSE – Nagykanizsai Izzó SE

Csurgó Sótonyi László Sportcsarnok Sárgáti út 18.

Gyermekbajnokság Fiú U14 3. osztály

Zákányi Bálint régió

11:00 Bácska SZSE – Egerszegi KK

14:00 Egerszegi KK – Petőfi és Fia SE

Nagyatád Városi Sportcsarnok Szent István park 2.

Gyermekbajnokság Leány U13 3. osztály

Zákányi Bálint régió Felsőház

11:00 Vonyarcvashegy SE – Kozármisleny SE

13:00 Kozármisleny SE – Egerszegi KK I.

14:00 Siófok KTC KFT – Vonyarcvashegy SE

15:00 Egerszegi KK I. – Mohácsi TE

Marcali Városi Sportcsarnok Park utca 16.

Kisiskolás versenyek Leány U9

Zákányi Bálint régió

10:40 Eötvös DSE Csurgó – Nagykanizsai Izzó SE I.

12:40 Nagykanizsai Izzó SE I. – Marcali VSZSE

13:20 Nagykanizsai Izzó SE II. – Satelit FC Somogytarnóca

14:00 GÓ-NA SZKKE Lenti – Rinyamenti KC

14:40 Marcali VSZSE – Nagykanizsai Izzó SE II.

15:20 Satelit FC Somogytarnóca – GÓ-NA SZKKE Lenti

Lenti Arany J. Ált.Isk. spcs. Gyöngyvirág utca 2.

FRISS