Zalai Kézilabda Csapatok Hétvégi Eredményei

2018 feb 26

2018.02.23-25.

2018. február 23. (péntek)

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

16:00 Bácsalmási PVSE – Nagykanizsai Izzó SE 25 – 38 (10 – 19)

Játékvezetők: PILLER TAMÁS, ZSIKLA FERENC

Kelebia Városi Sportcsarnok Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.

 

2018. február 24. (szombat)

NB II női felnőtt Észak-Nyugat

17:00 Büki TK – Egerszegi KK 26 – 25 (13 – 13)

Játékvezetők: BŐHM ZSÓFIA, TUIFEL ANDREA KATALIN

Versenybíró: MÁRCZI GYŐZŐ

Városi Sportcsarnok Bük Eötvös utca 7.

NB II női felnőtt Dél-nyugat

14:00 Hévízi SK – PEAC 24 – 22 (14 – 10)

Játékvezetők: GÁSPÁR SOMA, VÖRÖS BENCE

Versenybíró: VIDA ZSOLT

Játékvezető ellenőr – Szövetségi ellenőr: RÓZSA LÁSZLÓ

Városi Sportcsarnok Hévíz Széchenyi utca

Zala megyei női

16:00 Pacsai Haladás SE – Vasvár VSE 29 – 43 (15 – 22)

Játékvezetők: SZABÓ KATALIN, VIDÁNÉ BEDŐ KRISZTINA

Pacsai Haladás SE gólszerzők: KELEMEN ANITA(8), TÓTH MÓNIKA(7), CZÉMÁNNÉ BALOG TÍMEA KLÁRA(6), FODOR KINGA(5), NÉMETH BRIGITTA(2), HENCZI NÓRA(1)

Vezetőedző: KAMONDINÉ KERKAI VIKTÓRIA

Vasvár VSE gólszerzők: SZALAI MARIETTA(13), BŐSZE BOGLÁRKA(8), MATETITS GABRIELLA(7), CATOMIÓ EMÍLIA(6), GÓTH ENIKŐ(5), KOROKNAI ROBERTA(2), LÁSZLÓ KRISZTINA(1), MÁRTON BORBÁLA(1)

Pacsai szabadtéri kézilabda pálya Pacsa József Attila utca 13.

18:00 Páterdomb LSC Zalaegerszeg – Vonyarcvashegy SE 23 – 36 (9 – 15)

Játékvezetők: NAGYVIZELI JÓZSEF, PÁNCZÉL CSABA

Páterdomb LSC Zalaegerszeg gólszerzők: MESTER ANITA(10), KOLLÁR KLAUDIA(5), BALÁZS BETTINA(2), MESTER ÁGNES(2), SIMON RITA(2), MOLNÁR ZITA(1), UGRANYECZ ANETT(1)

Vezetőedző: FENYVESI JÓZSEF

Vonyarcvashegy SE gólszerzők: DARVASI NATÁLIA(19), VITOS VIRÁG(7), HORVÁTH LÍDIA(4), NAGY FANNI BIANKA(3), ANDOR BOGLÁRKA(1), CSEH MARIANN(1), PÉRINGER MARTINA(1)

Kölcsey Gimnázium Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53.

Somogy megyei férfi

17:00 BBSC Balatonboglár – Letenyei KSE 38 – 28 (17 – 13)

Játékvezetők: BÁN-FARKAS LÁSZLÓ, HORVÁTHNÉ PÓKOS SZILVIA

Urányi János Sportcsarnok Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.

Női Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat

18:45 Büki TK – Egerszegi KK 26 – 25 (12 – 10)

Játékvezetők: BŐHM ZSÓFIA, TUIFEL ANDREA KATALIN

Városi Sportcsarnok Bük Eötvös utca 7.

Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

11:00 Balatonboglári SC – GÓ-NA SZKKE Lenti 16 – 31 (8 – 14)

Játékvezetők: FINTA DÓRA, RÁCZ ZOÉ FANNI

Urányi János Sportcsarnok Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.

16:00 Hévízi SK – PEAC 18 – 26 (10 – 12)

Játékvezetők: MIKSÓ DÁNIEL, SZŰCS ANDRÁS

Városi Sportcsarnok Hévíz Széchenyi utca

Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat

12:00 Hévízi SK – PSN Zrt. 16 – 29 (9 – 13)

Játékvezetők: GÁSPÁR SOMA, VÖRÖS BENCE

Városi Sportcsarnok Hévíz Széchenyi utca

Gyermekbajnokság Fiú U14 2. osztály 

Zákányi Bálint régió

10:00 BBSC Balatonboglár – Georgikon DSE 0 – 0 (0 – 0)

Játékvezetők: BAZSÓ GÁBOR, NÉMETH DÁVID

Versenybíró: NAGY ATTILA

BBSC Balatonboglár gólszerzők: BOGNÁR PATRIK GÁBOR(9), FERBEL MARCELL(6), KIRÁLY PATRIK(5), ZSÍROS BERTALAN(3), FENTŐS LÓRÁNT(2)

Vezetőedző: VARGA ZSOLT

Georgikon DSE gólszerzők: BOGDÁN LÁSZLÓ BENCE(15), DÓSA HUBA(2)

Vezetőedző: BÁLVÁNYKÖVI ATTILA

Edző: DR. BRUNCSICS BARNA, PÉCSI ZSOLT

12:00 Nagykanizsai Izzó SE – BBSC Balatonboglár 19 – 29 (7 – 14)

Játékvezetők: SZABÓ KATALIN, VIDÁNÉ BEDŐ KRISZTINA

Versenybíró: NAGY ATTILA

Nagykanizsai Izzó SE gólszerzők: BALOGH ÁRON(5), SZMODICS KRISTÓF(4), DOMJÁN ZSIGMOND(3), MOLNÁR GERGELY KÁLMÁN(2), PETI SOMA JÓZSEF(2), HAJMÁSI ÁKOS(1), CZIGÁNY HUBA DÁNIEL(1), MARICS BENEDEK(1)

Vezetőedző: FEKETE-BURGHARDT ROZÁLIA

BBSC Balatonboglár gólszerzők: BOGNÁR PATRIK GÁBOR(13), ZSÍROS BERTALAN(9), FENTŐS LÓRÁNT(2), KIRÁLY PATRIK(2), FERBEL MARCELL(2), WÖLFINGER PÉTER TAMÁS(1)

Vezetőedző: VARGA ZSOLT

13:00 Georgikon DSE – Csurgói KK 0 – 10 (0 – 0)

Játékvezetők: SZABÓ KATALIN, VIDÁNÉ BEDŐ KRISZTINA

Versenybíró: NAGY ATTILA

Georgikon DSE gólszerzők: BOGDÁN LÁSZLÓ BENCE(9), DÓSA HUBA(4), PÉTERVÁRI MÁRK(3),  VADÁSZ PÉTER(2)

Vezetőedző: BÁLVÁNYKÖVI ATTILA

Edző: DR. BRUNCSICS BARNA, PÉCSI ZSOLT

Csurgói KK gólszerzők: VARGA MARTIN(4), HORVÁTH JÓZSEF GELLÉRT(4), CSONKA KRISTÓF(4), FARAGÓ BENEDEK(3), SZIJÁRTÓ MÁTÉ(1),  FÜSTÖS BENCE(1), FÜSTÖS GÁBOR(1),  SASS GERGŐ(1), ANDIK DORIÁN(1), SÓTÓNYI GERGŐ(1)

Vezetőedző: GAZDAG TIBOR

14:00 PSN Zrt. – Nagykanizsai Izzó SE 21 – 18 (14 – 7)

Játékvezetők: MIKSÓ DÁNIEL, SZŰCS ANDRÁS

Versenybíró: NAGY ATTILA

PSN Zrt. gólszerzők: RICK JÓZSEF(9), TAKSONYI CSABA(4), EGRY MÁTYÁS ÁKOS(2), BENKŐ MÁRTON(2), BAKSA DÁVID(1), SZANYI BARNABÁS(1), TUBÁK MILÁN(1), PETROVICS BENJAMIN(1)

Vezetőedző: KOLESZÁR GYÖRGY

Nagykanizsai Izzó SE gólszerzők: BALOGH ÁRON(4), CZIGÁNY HUBA DÁNIEL(3), PETI SOMA JÓZSEF(3), DOMJÁN ZSIGMOND(2), HAJMÁSI ÁKOS(2), SZMODICS KRISTÓF(2), MOLNÁR GERGELY KÁLMÁN(1), MARICS BENEDEK(1)

Vezetőedző: FEKETE-BURGHARDT ROZÁLIA

Csokonai ÁMK Keszthely Fodor utca 43.

Gyermekbajnokság Leány U13 3. osztály 

Zákányi Bálint régió Felsőház

10:00 Siófok KTC KFT – Egerszegi KK I. 16 – 28 (8 – 12)

Játékvezetők: NAGYVIZELI JÓZSEF, TÁLLAI EMESE

Versenybíró: POLLER ZOLTÁN

Siófok KTC Kft. gólszerzők: GÁVEL BETTINA(5), NAGY ADRIENN(3),  HAJDÚ LÍDIA(3), SZABÓ LAURA FANNI(2), LELKES RÉKA(2), EGRI DÓRA EMESE(1)

Vezetőedző: ID. KISS SZILÁRD

Egerszegi KK I. gólszerzők: CSARANKÓ ZSÓFIA(12), RÓZSA ESZTER(5), TÓTH BOGLÁRKA(4), OLÁH VIKTÓRIA(4), GÁSPÁR KLAUDIA(3)

Vezetőedző: UJVÁRI CSABA

11:00 Vonyarcvashegy SE – Mohácsi TE 20 – 25 (11 – 14)

Játékvezetők: PÁNCZÉL CSABA, POLLER ZOLTÁN

Versenybíró: NAGYVIZELI JÓZSEF

Vonyarcvashegy SE gólszerzők: CSÍKOS LUCA(15), DOCZI ANNA(3), SZÍVÓS MELINDA(2)

Vezetőedző: CSÍKOS LÁSZLÓ

Mohácsi TE gólszerzők: VARGA GABRIELLA(9), RITTLINGER BETTI(6), TUTTI ZSÓFIA(4), TÓTH LARA ZSAKLIN(3), DÖMÖTÖR DORINA(1), GUTPELET HANNA(1), NEHER HANNA(1)

Vezetőedző: OSZLÁR ÁGNES

15:00 PSN Zrt. – Vonyarcvashegy SE 14 – 30 (4 – 16)

Játékvezetők: ERDÉLYI ADRIENN, NAGYVIZELI JÓZSEF

Versenybíró: POLLER ZOLTÁN

PSN Zrt. gólszerzők: SOÓS EMESE(5), PÁL-KOVÁCS FANNI(5), STEFÁNOVICS NÓRA(2), BENEDEK BETTINA AMINA(1), FEUERSTALLER KÍRA VANESSZA(1)

Vezetőedző: PÁLMAI VIKTÓRIA

Vonyarcvashegy SE gólszerzők: KOZMA RÉKA(14), CSÍKOS LUCA(12), DOCZI ANNA(2), DÓCZI JANKA IRÉNE(1), SZÍVÓS MELINDA(1)

Vezetőedző: CSÍKOS LÁSZLÓ

17:00 Egerszegi KK I. – PSN Zrt. 30 – 16 (18 – 9)

Játékvezetők: ERDÉLYI ADRIENN, GRÉCZI GERGŐ

Versenybíró: POLLER ZOLTÁN

Egerszegi KK I. gólszerzők: CSARANKÓ ZSÓFIA(12), RÓZSA ESZTER(9), GÁSPÁR KLAUDIA(4), TÓTH BOGLÁRKA(2), OLÁH VIKTÓRIA(2), MÉHES CSENGE(1)

Vezetőedző: UJVÁRI CSABA

PSN Zrt. gólszerzők: FEUERSTALLER KÍRA VANESSZA(4), BENEDEK BETTINA AMINA(4), STEFÁNOVICS NÓRA(2), MINTÁL MÍRA JOHANNA(1), BÁNHEGYI VIVIEN(1), ERŐS VIOLETTA(1), SZMOLKA LUCA RÉKA(1), BURSAC MIA(1), SOÓS EMESE(1)

Vezetőedző: PÁLMAI VIKTÓRIA

Kölcsey Gimnázium Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53.

 

2018. február 25. (vasárnap)

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat

16:00 Kalocsai KC – Georgikon DSE 34 – 18 (19 – 9)

Játékvezetők: BUGYI TAMÁS, NÁSZ PÉTER

Versenybíró: TOMKOVICS ÁKOS

Játékvezető ellenőr – Szövetségi ellenőr: LEKRINSZKI TIVADAR

Városi Sportcsarnok, Kalocsa Martinovics utca 2.

17:00 NEKA U22 – Nagykanizsai Izzó SE 25 – 19 (14 – 9)

Játékvezetők: FÖLDESI CSABA, HALÁSZ ANDRÁS

Versenybíró: KÖRTÉSI ZOLTÁN

NEKA Csarnok Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.

Zala megyei női

11:00 Zalaszentgróti KC – Nagykanizsai Izzó SE 21 – 28 (12 – 11)

Játékvezetők: BAZSÓ GÁBOR, MIKSÓ DÁNIEL

Zalaszentgróti KC gólszerzők: OLÁH KATALIN(8), NÁCZI SZILVIA(4), GÓCZI ZSÓKA(3), CSÁSZÁR RENÁTA(2), LÁBODI KLAUDIA(2), LÁSZLÓNÉ HORVÁTH KRISZTINA(1), EGYED ZSÓFIA(1)

Nagykanizsai Izzó SE gólszerzők: HERMAN NIKOLETT(12), SZMODICS VERONIKA(6), MÁTYÁS AUGUSZTA(3), NEUMAN KINGA(3), SZMODICS DÓRA(2), CSIVRE ENIKŐ(2)

Városi Sportcsarnok Zalaszentgrót Kossuth utca 11.

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

14:00 Kalocsai KC – Georgikon DSE 33 – 10 (16 – 6)

Játékvezetők: BUGYI TAMÁS, NÁSZ PÉTER

Városi Sportcsarnok, Kalocsa Martinovics utca 2.

Gyermekbajnokság Fiú U14 3. osztály

Zákányi Bálint régió

10:00 Rinyamenti KC – Egerszegi KK 14 – 26 (3 – 14)

Játékvezetők: NAGYVIZELI JÓZSEF, PÁNCZÉL CSABA

Versenybíró: NAGY ATTILA

Rinyamenti KC gólszerzők: KANYAR JÓZSEF MÁTÉ(3), MEDEG MARCELL(3), HAUPTMAN BARNABÁS(3), BÓDIS ZALÁN(3), TÓTH MIHÁLY(1), PITZ BENCE(1)

Vezetőedző: TAKÁCS LÁSZLÓ

Egerszegi KK gólszerzők: LAKAT OLIVÉR(6), SZARKA MARCELL(5), IHÁSZ MÁRK(4), KRAUS BENDEGÚZ(3), SZEKÉR BÁLINT(3), SIMON PÉTER(2), NÉMETH GERGŐ BARNABÁS(2), LÉRÁNT MARTIN(1)

Vezetőedző: TAMÁS TAMÁS

15:00 Satelit FC Somogytarnóca – Egerszegi KK 0 – 10 (0 – 0)

Játékvezetők: GÓTH ENIKŐ, NAGYVIZELI JÓZSEF

Versenybíró: NAGY ATTILA

Satelit FC Somogytarnóca gólszerzők: SZABADKAI LEVENTE(5), SZINYÁKOVICS GERGELY(5), KÁRÓ BÁLINT(2), GYURÁS DÁNIEL(1)

Vezetőedző: FÁBOS ÉVA

Egerszegi KK gólszerzők: SZEKÉR BÁLINT(9), KRAUS BENDEGÚZ(3), NÉMETH GERGŐ BARNABÁS(3), LAKAT OLIVÉR(3), IHÁSZ MÁRK(2), KÓSI CSONGOR(1), SZARKA MARCELL(1)

Vezetőedző: TAMÁS TAMÁS

Kölcsey Gimnázium Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53.

Gyermekbajnokság Leány U13 2. osztály

Zákányi Bálint régió

09:00 BBSC Balatonboglár – Nagykanizsai Izzó SE 10 – 0 (0 – 0)

Játékvezetők: HORVÁTH RICHÁRD, KERTÉSZ BÁLINT

Versenybíró: HORVÁTHNÉ PÓKOS SZILVIA

BBSC Balatonboglár gólszerzők: VERB VIOLA(5), GULYÁS RÉKA(3), SKELLECZ DORKA(3), SZÁSZ KÁRMEN(2), SZERDAHELYI DORKA(2), BEREI ROXANA(1), FEKETE LUCA(1)

Vezetőedző: HORVÁTH ZOLTÁN

Nagykanizsai Izzó SE gólszerzők: KÁLOVICS ESZTER(5), ANDOR NINA OLÍVIA(4), SZENTES CINTIA(3), SZMERK LARA ANNA(3), GERENCSÉR DORINA VIRÁG(2), TÓTH LAURA(1)

Vezetőedző: TÓTH LÁSZLÓ

11:00 Nagykanizsai Izzó SE – PSN Zrt. 0 – 10 (0 – 0)

Játékvezetők: HORVÁTH RICHÁRD, KERTÉSZ BÁLINT

Versenybíró: HORVÁTHNÉ PÓKOS SZILVIA

Nagykanizsai Izzó SE gólszerzők: ANDOR NINA OLÍVIA(6), KÁLOVICS ESZTER(6), SZMERK LARA ANNA(4), GERENCSÉR DORINA VIRÁG(3), SZENTES CINTIA(2), TÓTH LAURA(1)

Vezetőedző: TÓTH LÁSZLÓ

PSN Zrt. gólszerzők: SZŐCS VILLŐ(6), KÁLMÁN VIKTÓRIA(6), DÉZSI NIKOL(5), PÓK ÍRISZ(4), MOLNÁR JÁZMIN(3), BERENTE ZSÓFIA(2), KOCSIS LUCA(2), KEMPL SÁRA(1)

Vezetőedző: PÁLMAI VIKTÓRIA

13:00 Rinyamenti KC – GÓ-NA SZKKE Lenti 0 – 10 (0 – 0)

Játékvezetők: HORVÁTH RICHÁRD, KERTÉSZ BÁLINT

Versenybíró: HORVÁTHNÉ PÓKOS SZILVIA

Rinyamenti KC gólszerzők: PATAK SAROLTA(8), BALATINCZ REGINA(4), MÓREL EMMA ZSÓFIA(3), URBÁN VIVIEN(3), MELLES KIRA LEILA(2), NÉMETH MELITTA(2), TORMA BOGLÁRKA(2), TRATNYEK BONITA(2), VAJDA LARA ZOÉ(1)

Vezetőedző: SIKLERNÉ BÁRÁNY HENRIETT

GÓ-NA SZKKE Lenti gólszerzők: KÁLI NATÁLIA(9), KIRÁLY PANNA(4), SZABÓ ZSANETT(4)

Vezetőedző: HORVÁTH BÁLINT

15:00 GÓ-NA SZKKE Lenti – BBSC Balatonboglár 21 – 18 (12 – 6)

Játékvezetők: HORVÁTH RICHÁRD, KOÓSZ EVELIN

Versenybíró: HORVÁTHNÉ PÓKOS SZILVIA

GÓ-NA SZKKE Lenti gólszerzők: KÁLI NATÁLIA(9), SZABÓ ZSANETT(4), BARABÁS VIKTÓRIA(3), KIRÁLY PANNA(3), RÁKOS TIFANI(2)

Vezetőedző: HORVÁTH BÁLINT

BBSC Balatonboglár gólszerzők: SKELLECZ DORKA(7), SZERDAHELYI DORKA(4), GULYÁS RÉKA(3), HORVÁTH ALEXA DÓRA(2), SZÁSZ KÁRMEN(2)

Vezetőedző: HORVÁTH ZOLTÁN

Urányi János Sportcsarnok Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.

Gyermekbajnokság Leány U13 3. osztály

Zákányi Bálint régió Alsóház

11:00 Pécsváradi Spartacus SE – Egerszegi KK II. 0 – 0 (0 – 0)

Játékvezetők: KELLER ZSOLT, RÉTI MÁTYÁS BERTALAN

Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ

Pécsváradi Spartacus SE gólszerzők: TÓTH EMESE(4), TÓTH TAMARA SZANDRA(4), BENCZE ZSÓFIA(1)

Vezetőedző: HORVÁTH ZSUZSANNA

Egerszegi KK II. gólszerzők: LAKATOS LAURA RÉKA(11), SZAKÁLY GRÉTA(4), KISS JOHANNA(3), GECSEG VERONIKA(2), GERGÁLY SÁRA ADA(1), NÉMETH KIRA EVELIN(1), SEBŐK KIRA DOMINIKA(1)

Vezetőedző: BIRÓ JÓZSEF

14:00 Egerszegi KK II. – Siófok KCSE 0 – 0 (0 – 0)

Játékvezetők: KISS BALÁZS, NÉMETH NORBERT

Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ

Egerszegi KK II. gólszerzők: LAKATOS LAURA RÉKA(8), GECSEG VERONIKA(4), NÉMETH KIRA EVELIN(2), SZAKÁLY GRÉTA(2), ASZALOS ANDREA TÍMEA(1), GERGÁLY SÁRA ADA(1), KISS JOHANNA(1), SEBŐK KIRA DOMINIKA(1), MÓNOK CSENGE(1)

Vezetőedző: BIRÓ JÓZSEF

Siófok KCSE gólszerzők: OPRE ALEXA(5)

Vezetőedző: SZÜLLÖ BALÁZS

Sportközpont Komló Eszperantó tér 1.

Kisiskolás Versenyek Leány U8

Zákányi Bálint régió

10:50 Siófok KTC Kft. – GÓ-NA SZKKE Lenti 7 – 4 (5 – 2)

Versenybíró: BÁN-FARKAS LÁSZLÓ

Siófok KTC Kft. vezetőedző: HORVÁTH BENCE

GÓ-NA SZKKE Lenti vezetőedző: KOSÁR PIROSKA

12:05 GÓ-NA SZKKE Lenti – Sellye VSK 0 – 20 (0 – 14) 

Versenybíró: BÁN-FARKAS LÁSZLÓ

GÓ-NA SZKKE Lenti vezetőedző: KOSÁR PIROSKA

Sellye VSK vezetőedző: ORLOVICS-VASS RITA

Munkacsarnok Siófok Déli utca 2 / 2. szivacs alpálya

Kisiskolás Versenyek Fiú U8

Zákányi Bálint régió

10:25 Georgikon DSE – Sellye VSK 11 – 16 (6 – 8)

Versenybíró: KÖRTÉSI ZOLTÁN

Georgikon DSE vezetőedző: KLÁSZ KAROLA

Sellye VSK vezetőedző: VASS TÍMEA

11:40 PSN Zrt. – Georgikon DSE 22 – 7 (12 – 0)

Versenybíró: KÖRTÉSI ZOLTÁN

PSN Zrt. vezetőedző: HARMAT TAMÁS

Edző: TOLSZTIH SZERGEJ

Georgikon DSE vezetőedző: KLÁSZ KAROLA

Munkacsarnok Siófok Déli utca 2 / 1. szivacs alpálya

Kisiskolás Versenyek Leány U7

Zákányi Bálint régió

10:00 Komló Sport Kft. – GÓ-NA SZKKE Lenti 3 – 9 (2 – 6)

Versenybíró: KÖRTÉSI ZOLTÁN

Komló Sport Kft. vezetőedző: IVÁNYI ISTVÁN

GÓ-NA SZKKE Lenti vezetőedző: GÓDOR MIHÁLY

10:50 GÓ-NA SZKKE Lenti – BBSC Balatonboglár 15 – 0 (10 – 0)

Versenybíró: KÖRTÉSI ZOLTÁN

GÓ-NA SZKKE Lenti vezetőedző: GÓDOR MIHÁLY

BBSC Balatonboglár vezetőedző: KATONA SÁNDOR

Edző: HEGEDŰSNÉ KOROKNAI VIKTÓRIA

Munkacsarnok Siófok Déli utca 2 / 3. szivacs alpálya

 

FRISS