Zalai Kézilabda Csapatok Hétvégi Eredményei

2018 ápr 9

2018.04.06-08.

2018. április 6. (péntek)

Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat

16:15 DKKA III. – Hévízi SK 32 – 9 (17 – 4)

Dunaújváros Főiskolai spcs. Táncsics M utca 1/a

 

2018. április 7. (szombat)

Zala megyei női

14:00 Vonyarcvashegy SE – Nagykanizsai Izzó SE 23 – 38 (12 – 17)

Keszthely Csokonai ÁMK Fodor utca 43.

15:00 Pacsai Haladás SE – Páterdomb LSC Zalaegerszeg 16 – 24 (11 – 8)

Pacsai szabadtéri kézilabda pálya Pacsa József Attila utca 13.

15:00 GÓ-NA SZKKE Lenti – Vasvár VSE 36 – 29 (16 – 13)

Lenti Arany J. Ált.Isk. spcs. Gyöngyvirág utca 2.

Somogy megyei férfi

17:00 Letenyei KSE – BBSC Balatonboglár 31 – 34 (14 – 22)

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok Királyi Pál u. 6.

Gyermekbajnokság Leány U13 3. Osztály

Zákányi Bálint régió Felsőház

10:00 Eötvös DSE Csurgó – Vonyarcvashegy SE 19 – 16 (12 – 12)

11:00 Egerszegi KK I. – Siófok KTC Kft. 29 – 20 (15 – 7)

12:00 Vonyarcvashegy SE – PSN Zrt. 31 – 10 (18 – 5)

Marcali VSZSE – Egerszegi KK I. 14 – 43 (4 – 21)

Csurgó Eötvös J. Ált.Isk. spcs. Kossuth utca 3.

Gyermekbajnokság Leány U13 3. Osztály

Zákányi Bálint régió Alsóház

11:00 Siófok KCSE – Egerszegi KK II. 6 – 29 (3 – 17)

14:00 Egerszegi KK II. – Rinyamenti KC 19 – 11 (9 – 5)

Pécsvárad Városi Sportcsarnok Kossuth utca 31.

Kisiskolás versenyek Leány U9

Zákányi Bálint régió

09:40 Páterdomb LSC Zalaegerszeg – Nagykanizsai Izzó SE I. 2 – 21 (1 – 9)

10:20 GÓ-NA SZKKE Lenti – Nagykanizsai Izzó SE II. 3 – 7 (0 – 3)

11:00 Marcali VSZSE – Páterdomb LSC Zalaegerszeg 3 – 6 (1 – 3)

11:40 Nagykanizsai Izzó SE I. – GÓ-NA SZKKE Lenti 18 – 6 (14 – 3)

12:20 Nagykanizsai Izzó SE II. – NIKÉ SE Fonyód 15 – 3 (8 – 1)

Balatonfenyves Fekete István Általános Iskola tornaterme Kölcsey utca 38-39.

Kisiskolás versenyek Fiú U9

Zákányi Bálint régió

09:00 NEKA–Szőlősgy. – Nagykanizsai Izzó SE I. 0 – 28 (0 – 11)

09:40 NEKA Kapuvár – Nagykanizsai Izzó SE II. 0 – 40 (0 – 19)

09:40 Georgikon DSE – NEKA Nádasd 14 – 7 (5 – 3)

10:20 Nagykanizsai Izzó SE I. – NEKA-B.Lelle 19 – 0 (10 – 0)

11:00 Nagykanizsai Izzó SE II. – NEKA-Szőlősgy. 43 – 0 (25 – 0)

11:40 NEKA-B.Lelle – Georgikon DSE 0 – 16 (0 – 6)

 

2018. április 8. (vasárnap)

NB II női felnőtt Észak-Nyugat

14:00 Egerszegi KK – Vady Mosonszolnok 25 – 31 (9 – 17)

Zalaegerszeg Kölcsey Gimnázium Rákóczi út 49-53.

NB II női felnőtt Dél-nyugat

17:00 NEKA U21 – Hévízi SK 18 – 22 (10 – 11)

Balatonboglár NEKA Csarnok Gaál Gaszton utca 58.

Női Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat

16:00 Egerszegi KK – Vady Mosonszolnok 34 – 37 (19 – 20)

Zalaegerszeg Kölcsey Gimnázium Rákóczi út 49-53.

Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

11:00 Nagykanizsai Izzó SE – Hévízi SK 30 – 12 (11 – 2)

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok Királyi Pál u. 6.

14:00 Kaposvári VSE – GÓ-NA SZKKE Lenti 15 – 36 (6 – 21)

Kaposvár Egyetemi Sportcsarnok Guba Sándor utca 40.

 

FRISS