Zalai Kézilabda Csapatok Hétvégi Eredményei (2018.04.14 -15.)

2018.04.14 -15.

2018. április 14. (szombat)

NB II női felnőtt Dél-nyugat

14:00 Hévízi SK – DKKA U21 25 – 25 (10 – 12)

Hévíz Városi Sportcsarnok Széchenyi utca

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat

17:00 Nagykanizsai Izzó SE – Dél Takarék Mecseknádasd 38 – 33 (19 – 16)

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok Királyi Pál u. 6.

18:00 PEAC – Georgikon DSE Keszthely 42 – 34 (18 – 20)

Pécs Egyetemi sportcsarnok Ifjúság utca 6.

Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

15:00 GÓ-NA SZKKE Lenti – Tamási KC 21 – 17 (12 – 11)

Lenti Arany J. Ált.Isk. spcs. Gyöngyvirág utca 2.

16:00 Hévízi SK – DKKA II. 22 – 43 (12 – 22)

Hévíz Városi Sportcsarnok Széchenyi utca

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

14:00 PEAC – Georgikon DSE Keszthely 17 – 25 (8 – 12)

Pécs Egyetemi sportcsarnok Ifjúság utca 6.

15:00 Nagykanizsai Izzó SE – Dél Takarék Mecseknádasd 22 – 15 (8 – 10)

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok Királyi Pál u. 6.

Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat

12:00 Hévízi SK – DKKA II. 18 – 25 (8 – 12)

Hévíz Városi Sportcsarnok Széchenyi utca

Gyermekbajnokság Fiú U12 Zákányi Bálint régió B csoport

10:00 BBSC Balatonboglár – Nagykanizsai Izzó SE 17 – 33 (7 – 15)

11:00 Csurgói KK – Georgikon DSE Keszthely 36 – 12 

12:00 Szigetvári KSE – Nagykanizsai Izzó SE 19 – 26 (10 – 11)

13:00 Georgikon DSE Keszthely – BBSC Balatonboglár 20 – 14 (11 – 11)

Nagyatád Városi Sportcsarnok Szent István park 2.

Gyermekbajnokság Leány U11 Zákányi Bálint régió B csoport

09:00 Rinyamenti KC – Nagykanizsai Izzó SE 16 – 18 (6 – 9)

10:00 Csurgói NKC – GÓ-NA SZKKE Lenti 15 – 21 (7 – 11)

12:00 Nagykanizsai Izzó SE – Csurgói NKC 23 – 15 (11 – 9)

13:00 GÓ-NA SZKKE Lenti – Eötvös DSE Csurgó 27 – 15 (13 – 7)

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok Királyi Pál u. 6.

Gyermekbajnokság Leány U11 Zákányi Bálint régió C csoport

09:00 Marcali VSZSE – Zalaszentgróti KC 11 – 14 (7 – 5)

10:00 Siófok KCSE – Egerszegi KK 22 – 19 (12 – 9)

12:00 Zalaszentgróti KC – Siófok KTC Kft. 18 – 12 (10 – 3)

13:00 Egerszegi KK – Siófok KCSE 16 – 17 (8 – 10) 

Zalaszentgrót Városi Sportcsarnok Kossuth utca 11.

2018. április 15. (vasárnap)

NB II női felnőtt Észak-Nyugat

15:00 Veszprém Pannon SE – Egerszegi KK 32 – 28 (17 – 15)

Veszprém Wartha sportcsarnok Wartha utca 3.

Zala megyei női

10:00 Páterdomb LSC Zalaegerszeg – GÓ-NA SZKKE Lenti 23 – 34 (10 – 17)

Zalaegerszeg Kölcsey Gimnázium Rákóczi út 49-53.

11:00 Nagykanizsai Izzó SE – Pacsai Haladás SE 33 – 16 (11 – 8)

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok Királyi Pál u. 6.

15:30 Vasvár VSE – Zalaszentgróti KC 27 – 31 (15 – 15)

Vasvár Kardos László Ált. Isk. József Attila u. 23-25.

Somogy megyei férfi

11:00 Siófok KCSE – Letenyei KSE 22 – 17 (6 – 10)

Siófok Munkacsarnok Déli utca 2.

Női Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat

17:00 Veszprém Pannon SE – Egerszegi KK 38 – 16 (18 – 7)

Veszprém Wartha sportcsarnok Wartha utca 3.