Zalai Kézilabda Csapatok Hétvégi Eredményei

2018.03.09-11.

2018. március 9. (péntek)

Leány Serdülő III. osztály Észak-Nyugat

16:30 Vonyarcvashegy SE – Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia 23 – 20 (13 – 8)

Játékvezetők: NAGYVIZELI JÓZSEF, TÁLLAI EMESE

Keszthely Csokonai ÁMK Fodor utca 43.

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

17:00 Bácska SZSE – Georgikon DSE 28 – 11 (12 – 6)

Játékvezetők: DANI BALÁZS, JUHÁSZ ISTVÁN

Bácsbokod Városi Sportcsarnok Hősök tere 5.

19:00 Rinyamenti Kézilabda Club – Nagykanizsai Izzó SE 22 – 22 (9 – 10)

Játékvezetők: BÁN-FARKAS LÁSZLÓ, KISS NAPSUGÁR

Nagyatád Városi Sportcsarnok Szent István park 2.

 

2018. március 10. (szombat)

NB II női felnőtt Dél-nyugat

16:00 Hévízi SK – Siófok KC U21 32 – 21 (14 – 11)

Játékvezetők: CSESZREGI BENCE, SIPOS JÓZSEF

Versenybíró: KÁLMÁN FERENC

Hévíz Városi Sportcsarnok Széchenyi utca

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat

18:00 Rinyamenti Kézilabda Club – Nagykanizsai Izzó SE 26 – 23 (16 – 14)

Játékvezetők: HORNYIK ZSOLT, ZÖRGŐ RÓBERT

Veresenybíró: JÜNGLING KÁROLY

Nagyatád Városi Sportcsarnok Szent István park 2.

18:00 Kaposvári ESE – Georgikon DSE 28- 32 (14 – 18)

Játékvezetők: ROZINA LÁSZLÓ, SZÁSZFAI CSABA

Versenybíró: KERTÉSZ ADÉL

Kaposvár Egyetemi Sportcsarnok Guba Sándor utca 40.

Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

15:30 DKKA II. – GÓ-NA SZKKE Lenti 53 – 18 (22 – 9)

Játékvezetők: HOLMAN NÓRA, KOVÁCS ÁGNES

Dunaújváros Főiskolai spcs. Táncsics M utca 1/a

16:00 Nagykanizsai Izzó SE – Balatonboglári SC 39 – 13 (16 – 5)

Játékvezetők: MIKSÓ DÁNIEL, PÁNCZÉL CSABA

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok Királyi Pál u. 6.

18:00 Hévízi SK – Siófok KTC KFT II. 21 – 30 (13 – 17)

Játékvezetők: CSESZREGI BENCE, SIPOS JÓZSEF

Hévíz Városi Sportcsarnok Széchenyi utca

Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat

14:00 Hévízi SK – Bajai KSE 26 – 8 (12 – 5)

Játékvezetők: GILITSCH GERGŐ, LEBÁR BENCE

Hévíz Városi Sportcsarnok Széchenyi utca

Gyermekbajnokság Leány U13 3. osztály

Zákányi Bálint régió Alsóház

12:00 Csurgói NKC – Egerszegi KK II. 0 – 10 (0 – 0)

Játékvezetők: KISS NAPSUGÁR, KOÓSZ EVELIN

Versenybíró: KOVÁCS ZOLTÁN

Csurgói NKC gólszerzők: PONGRÁCZ KATRIN(6), HAJDU NAPSUGÁR(3), KOZMA KINGA(3), MARONITS LILLA(1), MIHÁLDINECZ ANNA(1)

Vezetőedző: KURUCZ IVETT

Egerszegi KK II. gólszerzők: CSATA PANNA(9), JAKABFI JÁZMIN(5), GECSEG VERONIKA(3), KISS JOHANNA(3), GERGÁLY SÁRA ADA(2), SEBŐK KIRA DOMINIKA(2), LAKATOS LAURA RÉKA(2), SZAKÁLY GRÉTA (1)

Vezetőedző: BIRÓ JÓZSEF

14:00 Egerszegi KK II. – Komló Sport KC 10 – 0 (0 – 0)

Játékvezetők: KISS NAPSUGÁR, KOÓSZ EVELIN

Versenybíró: KOVÁCS ZOLTÁN

Egerszegi KK II. gólszerzők: CSATA PANNA(10), LAKATOS LAURA RÉKA(7), SZAKÁLY GRÉTA(4), GERGÁLY SÁRA ADA(2), ASZALOS ANDREA TÍMEA(1), GECSEG VERONIKA(1), JAKABFI JÁZMIN(1), KISS JOHANNA(1), NÉMETH KIRA EVELIN(1)

Vezetőedző: BIRÓ JÓZSEF

Komló Sport KC gólszerzők: BEDE ESZTER(6), RITTINGER LILLA(4), IGNÁCZ BIANKA DÓRA(1)

Vezetőedző: BOGNÁR NORBERT

Nagyatád Városi Sportcsarnok Szent István park 2.

Kisiskolás versenyek Fiú U9

Zákányi Bálint régió

10:40 Nagykanizsai Izzó SE II. – Csurgói KK 7 – 16 (4 – 6)

Játékvezető: HORVÁTH ZSÓFIA

Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ

Nagykanizsai Izzó SE II. : BÍRÓ DÁVID, MOLNÁR ZSOMBOR, TÓTH BARNABÁS, SZKLENÁR GERGŐ, MAKÓ MILÁN

Vezetőedző: SNEFF FERENC

Csurgói KK: BALOGH KOLOS, JANKOVICS MÁTYÁS, KIS ÁDÁM ANDRÁS, LONCSÁR GERGŐ, MIHÁLDINECZ ÁRON, SÁNTA BÁLINT KRISTÓF, SZERECZ PÉTER, SZŐKE LEVENTE

Vezetőedző: MIHÁLDINECZ JÓZSEF

12:00 Satelit FC Somogytarnóca – Nagykanizsai Izzó SE II. 1 – 17 (0 – 14)

Játékvezető: HORVÁTH ZSÓFIA

Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ

Satelit FC Somogytarnóca: BOGNÁR PATRIK, HARTMANN ROLAND PÁL, NAGYFALUDI ROLAND, SZAKOS CSANÁD, BABOS BARNABÁS, VIZI BOLDIZSÁR

Vezetőedző: VIDÁK ATTILA

Nagykanizsai Izzó SE II.: BÍRÓ DÁVID, MOLNÁR ZSOMBOR, TÓTH BARNABÁS, SZKLENÁR GERGŐ, MAKÓ MILÁN

Vezetőedző: SNEFF FERENC

12:40 Csurgói KK  – Nagykanizsai Izzó SE I. 17 – 11 (9 – 4)

Játékvezető: NAGY-IVÁN CSABA

Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ

Csurgói KK: BALOGH KOLOS, JANKOVICS MÁTYÁS, KIS ÁDÁM ANDRÁS, LONCSÁR GERGŐ, MIHÁLDINECZ ÁRON, SÁNTA BÁLINT KRISTÓF, SZERECZ PÉTER, SZŐKE LEVENTE

Vezetőedző: MIHÁLDINECZ JÓZSEF

Nagykanizsai Izzó SE I. : DÁVID DONÁT, KISS MÁTÉ, BURUSÁN ÁRMIN, SCHEY TAMÁS, TÖREKI OLIVÉR, GAZDIG ÁDÁM, SZABÓ SAMU, HORTOBÁGYI ANDRÁS

Vezetőedző: SZERDAHELYI LÁSZLÓNÉ RODEK KATALIN

13:20 Satelit FC Somogytarnóca – Georgikon DSE 2 – 8 (0 – 5 )

Játékvezető: HORVÁTH ZSÓFIA

Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ

Satelit FC Somogytarnóca: BOGNÁR PATRIK, HARTMANN ROLAND PÁL, NAGYFALUDI ROLAND, SZAKOS CSANÁD, BABOS BARNABÁS, VIZI BOLDIZSÁR

Vezetőedző: VIDÁK ATTILA

Georgikon DSE: TOMBOR HUBA, LANCZ BOTOND, WIRTH LEVENTE FERENC, BERTÓK GERGŐ, RABI DOMINIK ISTVÁN, KORÁNDI DÁNIEL GYÖRGY, SKODA KOPPÁNY, SZITA MARTIN, BORBÁS KRISTÓF KÁROLY, TIK ANDRÁS VILMOS

Vezetőedző: KLÁSZ KAROLA

14:00 Nagykanizsai Izzó SE I. – Eötvös DSE Csurgó 7 – 18 (5 – 8)

Játékvezető: NAGY-IVÁN CSABA

Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ

Nagykanizsai Izzó SE I. : DÁVID DONÁT, KISS MÁTÉ, BURUSÁN ÁRMIN, SCHEY TAMÁS, TÖREKI OLIVÉR, GAZDIG ÁDÁM, SZABÓ SAMU, HORTOBÁGYI ANDRÁS

Vezetőedző: SZERDAHELYI LÁSZLÓNÉ RODEK KATALIN

Eötvös DSE Csurgó: BENCZE MILOS, FÜSTÖS MÁRTON, VARGA ÁDÁM, VARGA KRISTÓF, VARGA PATRIK, SZÖBÖLLŐDI ZALÁN

Vezetőedző: KEPLER GABRIELLA

14:40 Georgikon DSE – Sellye VSK 5 – 7 (2 – 3)

Játékvezető: HORVÁTH ZSÓFIA

Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ

Georgikon DSE: TOMBOR HUBA, LANCZ BOTOND, WIRTH LEVENTE FERENC, BERTÓK GERGŐ, RABI DOMINIK ISTVÁN, KORÁNDI DÁNIEL GYÖRGY, SKODA KOPPÁNY, SZITA MARTIN, BORBÁS KRISTÓF KÁROLY, TIK ANDRÁS VILMOS

Vezetőedző: KLÁSZ KAROLA

Sellye VSK: BÖBÉK BENJAMIN, CSORDÁS DÁNIEL, GELENCSÉR ZAKARIÁS ÁDÁM, GREGURICZ MARCELL, GYŐRI ÁDÁM, HORVÁTH MÁTÉ, MÁTÉ ADRIÁN, ORLOVICS OLIVÉR, SZEKERES NOEL DONÁT

Vezetőedző: SOVÁNY TIBORNÉ

Sellye Városi Sportcsarnok Bodonyi N utca 10.

 

2018. március 11. (vasárnap)

NB II női felnőtt Észak-Nyugat

16:30 Egerszegi KK – Komárom VSE 28 – 16 (11 – 9)

Játékvezetők: HARSÁNYI HENRIETTA, VÁMOSI VANDA

Versenybíró: RUZSA RENÁTA

Zalaegerszeg Kölcsey Gimnázium Rákóczi út 49-53.

Zala megyei női

10:00 Vonyarcvashegy SE – GÓ-NA SZKKE Lenti 28 – 32 (14 – 14)

Játékvezetők: BAZSÓ GÁBOR, NÉMETH DÁVID

Vonyarcvashegy SE gólszerzők: VITOS VIRÁG(9, 1/1), DARVASI NATÁLIA(8, 1/1), HORVÁTH LÍDIA(5), NAGY FANNI BIANKA(3), PÉRINGER MARTINA(2), CSEH MARIANN(1)

Vezetőedző: SÉNYI LÁSZLÓ

GÓ-NA SZKKE Lenti gólszerzők: JOÓS ESZTER(12, 7/6), KOVÁCS JUDIT(7), FEHÉR KINGA(4, 1/0), NÉMETH LILIÁNA(3), KOSÁR PIROSKA(3, 1/0), JOÓS ANNAMÁRIA(2), LÁDA GRÉTA(1)

Vezetőedző: GÓDOR MIHÁLY

Keszthely Csokonai ÁMK Fodor utca 43.

 

15:00 Pacsai Haladás SE – Zalaszentgróti KC 23 – 28 (8 – 13)

Játékvezetők: SZABÓ KATALIN, VIDÁNÉ BEDŐ KRISZTINA

Pacsai Haladás SE gólszerzők:  KELEMEN ANITA(8, 4/2), TÓTH MÓNIKA(7), HENCZI NÓRA(4), FODOR KINGA(3), BICSÁK LILLA(1), KEGLOVICS RÉKA(1/0)

Vezetőedző: KAMONDINÉ KERKAI VIKTÓRIA

Zalaszentgróti KC gólszerzők: LÁSZLÓNÉ HORVÁTH KRISZTINA(8, 2/2), GÓCZI ZSÓKA(4), MOLNÁR ZSUZSANNA(3, 1/1), NÁCZI SZILVIA(3), OLÁH KATALIN(3, 1/1), CSÁSZÁR RENÁTA(2), EGYED ZSÓFIA(2, 2/1), LÁBODI KLAUDIA(2), VASÁROS ALEXA(1, 1/0), KORCSMÁROS SÁRA(1/0)

Pacsa szabadtéri kézilabda pálya Pacsa József Attila utca 13.

16:00 Vasvár VSE – Nagykanizsai Izzó SE 34 – 30 (15 – 15)

Játékvezetők: ATYIMOV LAJOS, JÁGER TAMÁS GERGELY

Vasvár VSE gólszerzők: SZALAI MARIETTA(12, 4/3), GÓTH ENIKŐ(7), KOVÁCS KATALIN(6, 1/0), BŐSZE BOGLÁRKA(5), MATETITS GABRIELLA(3), LÁSZLÓ KRISZTINA(1)

Nagykanizsai Izzó SE gólszerzők: MÁTYÁS AUGUSZTA(13, 6/6), KOVÁCS DÓRA(7), SZMODICS VERONIKA(6), CSIVRE VIKTÓRIA(2), SZMODICS DÓRA(2)

Vasvár Kardos László Ált. Isk.József Attila u. 23-25.

Somogy megyei férfi

17:00 Letenyei KSE – Kutasi NKC 22 – 33 (12 – 17)

Játékvezetők: NAGYVIZELI JÓZSEF, PÁNCZÉL CSABA

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok Királyi Pál u. 18.

Női Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat

18:00 Egerszegi KK – Komárom VSE 22 – 29 (11 – 14)

Játékvezetők: HARSÁNYI HENRIETTA, VÁMOSI VANDA

Zalaegerszeg Kölcsey Gimnázium Rákóczi út 49-53.

Gyermekbajnokság Fiú U14 2. osztály

Zákányi Bálint régió

11:00 Csurgói KK – Nagykanizsai Izzó SE 32 – 16 (17 – 6)

Játékvezető: AKÁCSOS ISTVÁN, BOGDÁN FERENC

Versenybíró: KÖRTÉSI ZOLTÁN

Csurgói KK gólszerzők: FÜSTÖS GÁBOR(7, 2/2), CSONKA KRISTÓF(5), VARGA MARTIN(4), DÖMÖTÖR ÁDÁM(3), WEISINGER PATRIK GÁBOR(3), KOLLÁR MÁRTON(3), BOTI BENCE(2), FÜSTÖS BÁLINT(2), FÜSTÖS BENCE(1), HORVÁTH JÓZSEF GELLÉRT(1), SZIJÁRTÓ MÁTÉ(1)

Vezetőedző: GAZDAG TIBOR

Nagykanizsai Izzó SE gólszerzők: CZIGÁNY HUBA DÁNIEL(5), PETI SOMA JÓZSEF(4, 2/2), MARICS BENEDEK(2), BALOGH ÁRON(1), DOMJÁN ZSIGMOND(1), MOLNÁR GERGELY KÁLMÁN(1), SZMODICS KRISTÓF(1), VÖRÖS MARCELL(1)

Vezetőedző: BURGHARDT LUKRÉCIA

12:00 PSN ZRT – Georgikon DSE 10 – 0 (0 – 0)

Játékvezetők: LŐCZI SZABOLCS, SZOBI JÓZSEF

Versenybíró: KÖRTÉSI ZOLTÁN

PSN ZRT gólszerzők: TAKSONYI CSABA(9), LEHNERT KILIÁN CSEGŐ(5),  SZANYI BARNABÁS(4), TUBÁK MILÁN(3), EGRY MÁTYÁS ÁKOS(3, 1/0), NÉMETH BENCE(3), LIEBHARDT MIHÁLY(1), BAKSA DÁVID(1)

Vezetőedző: VALD BENJAMIN

Georgikon DSE gólszerzők: BOGDÁN LÁSZLÓ BENCE(9), DÓSA HUBA(7, 1/1), NÉMETH BENCE LÁSZLÓ(6), PÉTERVÁRI MÁRK(2)

Vezetőedző: KISS GYÖRGY

14:00 Georgikon DSE – Nagykanizsai Izzó SE 0 – 10 (0 – 0)

Játékvezetők: LŐCZI SZABOLCS, SZOBI JÓZSEF

Versenybíró: KÖRTÉSI ZOLTÁN

Georgikon DSE gólszerzők: BOGDÁN LÁSZLÓ BENCE(10, 2/2), DÓSA HUBA(5), NÉMETH BENCE LÁSZLÓ(3), PÉTERVÁRI MÁRK(1), HORVÁTH FLÓRIÁN(1)

Vezetőedző: KISS GYÖRGY

Nagykanizsai Izzó SE gólszerzők: PETI SOMA JÓZSEF(7, 3/3), MARICS BENEDEK(4, 2/1), VÖRÖS MARCELL(4), HAJMÁSI ÁKOS(2), MOLNÁR GERGELY KÁLMÁN(2), SZMODICS KRISTÓF(2), CZIGÁNY HUBA DÁNIEL(1)

Vezetőedző: BURGHARDT LUKRÉCIA

Csurgó Sótonyi László Sportcsarnok Sárgáti út 18.

Gyermekbajnokság Fiú U14 3. osztály

Zákányi Bálint régió

11:00 Bácska SZSE – Egerszegi KK 18 – 15 (7 – 7)

Játékvezetők: BARANYAI ZSOLT, CSALLÓ ÁDÁM

Versenybíró: JÜNGLING KÁROLY

Bácska SZSE gólszerzők: VÖŐ OLIVÉR(7, 1/1), RIEDEL SEBASTIAN(5), SZÁNTOSI JÓZSEF(3), FACSKÓ ÁDÁM(1), KŐVÁRI ROLAND(1), RIEDEL BENJAMIN(1)

Vezetőedző: GÁL GÉZA GASZTON

Egerszegi KK gólszerzők: NÉMETH GERGŐ BARNABÁS(7),  IHÁSZ MÁRK(5), SZEKÉR BÁLINT(2), SZARKA MARCELL(1)

Vezetőedző: TAMÁS TAMÁS

14:00 Egerszegi KK – Petőfi és Fia SE 10 – 0 (0 – 0)

Játékvezetők: HORVÁTHNÉ PÓKOS SZILVIA, KOÓSZ EVELIN

Versenybíró: JÜNGLING KÁROLY

Egerszegi KK gólszerzők: LAKAT OLIVÉR(10), IHÁSZ MÁRK(9), KÓSI CSONGOR(7), SZEKÉR BÁLINT(6), NÉMETH GERGŐ BARNABÁS(3), SZARKA MARCELL(2), KISS BARNABÁS(2), KRAUS BENDEGÚZ(1), SIMON PÉTER(1)

Vezetőedző: TAMÁS TAMÁS

Petőfi és Fia SE gólszerzők: BEGOVÁCZ BARNA ÖRS(9, 1/0), EMŐDY ÁKOS(4), VIZSI PATRIK LEVENTE(2)

Vezetőedző: NÉMETH ATTILA

Nagyatád Városi Sportcsarnok Szent István park 2.

Gyermekbajnokság Leány U13 2. osztály

Zákányi Bálint régió

11:00 Nagykanizsai Izzó SE – Hosszúhetény SE 12 – 13 (6 – 3)

Játékvezetők: ROZINA LÁSZLÓ, SZÁSZFAI CSABA

Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ

Nagykanizsai Izzó SE gólszerzők: NYAKAS EMESE(5, 6/2), KÁLOVICS ESZTER(2, 1/1), SZENTES CINTIA(2), ANDOR NINA OLÍVIA(1, 2/1), GERENCSÉR DORINA VIRÁG(1), TÓTH LAURA(1), BÁNYAI EMMA(1/0)

Vezetőedző: TÓTH LÁSZLÓ

Hosszúhetény SE gólszerzők: KAÁLI NAGY VILLŐ(6, 1/1), SZABÓ VIVIEN(3), CSÓKA ESZTER(1), TAKÁCS JUDIT(1)

Vezetőedző: CSAJKÁS GÉZA

12:00 Siófok KTC KFT – GÓ-NA SZKKE Lenti 20 – 14 (10 – 4)

Játékvezetők: UJVÁRI LÁSZLÓ, KELLER ZSOLT

Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ

Siófok KTC KFT gólszerzők: SOPONYAI LILI(4, 3/3), KOLUMBÁN KÍRA(3, 3/2), BOJTOK ANNA(3), FIÁTH FANNI(3), KOCSIS SZILVIA(3), PINTÉR GEORGINA(2), FICSOR ZSÓFIA(1), NÉMETH ZSÓFIA(1)

Vezetőedző: DABÓCZI ADRIENN

GÓ-NA SZKKE Lenti gólszerzők: KIRÁLY PANNA(4), SZABÓ ZSANETT(3, 2/1), BARABÁS VIKTÓRIA(2, 1/1), RÁKOS TIFANI(2, 1/1), KÁLI NATÁLIA(2, 1/0), ŐR REBEKA(1),

Vezetőedző: HORVÁTH BÁLINT

14:00 GÓ-NA SZKKE Lenti – Nagykanizsai Izzó SE 12 – 13 (9 – 9)

Játékvezetők: KELLER ZSOLT, RÉTI MÁTYÁS BERTALAN

Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ

GÓ-NA SZKKE Lenti gólszerzők: KÁLI NATÁLIA(5, 2/2), BARABÁS VIKTÓRIA(3), ŐR REBEKA(1), BALOGH JANKA(1),  SZABÓ ZSANETT(1), RÁKOS TIFANI(1, 1/1)

Vezetőedző: HORVÁTH BÁLINT

Nagykanizsai Izzó SE gólszerzők: NYAKAS EMESE(6, 4/4), KÁLOVICS ESZTER(3, 1/0), SZMERK LARA ANNA(2), ANDOR NINA OLÍVIA(1), GERENCSÉR DORINA VIRÁG(1)

Vezetőedző: TÓTH LÁSZLÓ

Pécs Lauber Dezső Városi Sportcsarnok Dr. Veress Endre utca 10.

Gyermekbajnokság Leány U13 3. osztály

Zákányi Bálint régió Felsőház

11:00 Vonyarcvashegy SE – Kozármisleny SE 0 – 10 (0 – 0)

Játékvezetők: SZABÓNÉ SZINCSÁK ESZTER, MARKHARD ZSOLT

Versenybíró: BERTA SÁNDOR

Vonyarcvashegy SE gólszerzők: CSÍKOS LUCA(9), KOZMA RÉKA(7), DOCZI ANNA(3), DÓCZI JANKA IRÉNE(3)

Vezetőedző: CSÍKOS LÁSZLÓ

Kozármisleny SE gólszerzők: HENGL SAROLTA SÁRA(7), CSERI ZOÉ(6, 1/0), TEPLÁN KORINA MÍRA(6, 4/2), UHLJAR BOGLÁRKA(2), ÓCS LILIEN(1), TORNYOS KAROLINA(1)

Vezetőedző: BAKONYINÉ SÜTŐ DIÁNA

13:00 Kozármisleny SE – Egerszegi KK I. 10 – 0 (0 – 0)

Játékvezetők: SZABÓNÉ SZINCSÁK ESZTER, HORVÁTH RICHÁRD

Versenybíró: BERTA SÁNDOR

Kozármisleny SE gólszerzők: TORNYOS KAROLINA(6), TEPLÁN KORINA MÍRA(5, 1/1), HENGL SAROLTA SÁRA(4), CSERI ZOÉ(3, 2/2), ÓCS LILIEN(3), RIGÓ IZABELLA(3),

Vezetőedző: BAKONYINÉ SÜTŐ DIÁNA

Egerszegi KK I. gólszerzők: CSARANKÓ ZSÓFIA(10, 1/1), TÓTH BOGLÁRKA(4), GÁSPÁR KLAUDIA(2), OLÁH VIKTÓRIA(1)

Vezetőedző: UJVÁRI CSABA

14:00 Siófok KTC KFT – Vonyarcvashegy SE 10 – 0 (0 – 0)

Játékvezetők: SZABÓNÉ SZINCSÁK ESZTER, MARKHARD ZSOLT

Versenybíró: GÁGÓ RÓBERT

Siófok KTC KFT gólszerzők: CZABARKA DORINA(6), NAGY ADRIENN(6, 2/1), GÁVEL BETTINA(4), SZABÓ VIVIEN(3), SZABÓ LAURA FANNI(2, 1/1), ÁRVAI KINGA(1), HAJDÚ LÍDIA(1)

Vezetőedző: ID. KISS SZILÁRD

Vonyarcvashegy SE gólszerzők: CSÍKOS LUCA(19, 3/3), KOZMA RÉKA(6), DOCZI ANNA(3), DÓCZI JANKA IRÉNE(1)

Vezetőedző: CSÍKOS LÁSZLÓ

15:00 Egerszegi KK I. – Mohácsi TE 0 – 0 (0 – 0)

Játékvezetők: HORVÁTH RICHÁRD, MARKHARD ZSOLT

Versenybíró: GÁGÓ RÓBERT

Egerszegi KK I. gólszerzők: GÁSPÁR KLAUDIA(11), CSARANKÓ ZSÓFIA(8, 1/1), TÓTH BOGLÁRKA(3), OLÁH VIKTÓRIA(3), RÓZSA ESZTER(1)

Vezetőedző: UJVÁRI CSABA

Mohácsi TE gólszerzők: VARGA GABRIELLA(12, 1/1), TUTTI ZSÓFIA(11), DÖMÖTÖR DORINA(7), NAGY PATRÍCIA ZOÉ(6), RITTLINGER BETTI(1)

Vezetőedző: OSZLÁR ÁGNES

Marcali Városi Sportcsarnok Park utca 16.

Kisiskolás versenyek Leány U9

Zákányi Bálint régió

10:00 Páterdomb LSC Zalaegerszeg – Csurgói NKC 5 – 11 (3 – 3)

Játékvezető: SOHÁR BIANKA, TÁLLAI EMESE

Versenybíró: NAGY ATTILA

Páterdomb LSC Zalaegerszeg: BANICS BOGLÁRKA, BENCZIK HANNA, HEGYI DIÁNA, HEGYI NÓRA, KARDOS ZSÓFIA, TOLLÁR SÁRA VIRÁG, GECSEG LUCA, VESZPRÉMI AISA BORÓKA

Vezetőedző: FENYVESI JÓZSEF

Technikai vezető: UTI KATALIN

Csurgói NKC: BAKOS NOÉMI BOGLÁRKA, PETERDI SÁRA, HEGEDÜS EMMA EMŐKE, SÁGHY LILIÁNA, BOGDÁN-BALOG DORINA, BOGNÁR BOGLÁRKA, KISS LILIEN, PFAFFSICS MARTINA, PONGRÁCZ RÉKA, HAVASI DÓRA

Vezetőedző: KISSNÉ HOSSZÚ HENRIETTA

10:40 Eötvös DSE Csurgó – Nagykanizsai Izzó SE I. 1 – 18 (1 – 3)

Játékvezető: SOHÁR BIANKA, TÁLLAI EMESE

Versenybíró: NAGY ATTILA

Eötvös DSE Csurgó: BUSZI FLÓRA, BALOGH DORINA, BERKES ALÍZ, DERGECZ LILI, HORVÁTH KAMILLA, HORVÁTH NIKOLETT, SASS LUCA LIA, RITECZ KÍRA, CSÁNYI ESZTER, RITECZ HANNA

Vezetőedző: MÁTÉNÉ SZABÓ GABRIELLA

Nagykanizsai Izzó SE I. : GELENCSÉR LILLA, GYERTYÁNÁGI BORÓKA, HALÁSZ JÁZMIN, HORVÁTH ROZINA ANNA,  IMREI BOGLÁRKA, LUKÁCS ALEXA, MÓZSI BOGLÁRKA, NOVÁK MAJA, VARGA FLÓRA RAMÓNA, SZOLLÁR SÁRA

Vezetőedző: SNEFFNÉ ÁGOSTON MÓNIKA

11:20 Rinyamenti KC – Páterdomb LSC Zalaegerszeg 14 – 3 (7 – 2)

Játékvezető: SOHÁR BIANKA, TÁLLAI EMESE

Versenybíró: NAGY ATTILA

Rinyamenti KC: FEKETS GRÉTA,  IVUSZA DALMA, BÁRÁCZ TEKLA, NAGY LORETTA, MADARÁSZ KAMILLA, RITECZ CSENGE, DOBOS DOROTTYA, ÁCS MAJA PETRA, BUKOVECZ LILLA, GÁVEL NÓRA

Vezetőedző: PÉTER ZSOLT

Páterdomb LSC Zalaegerszeg: BANICS BOGLÁRKA, BENCZIK HANNA, HEGYI DIÁNA, HEGYI NÓRA, KARDOS ZSÓFIA, TOLLÁR SÁRA VIRÁG, GECSEG LUCA, VESZPRÉMI AISA BORÓKA

Vezetőedző: FENYVESI JÓZSEF

Technikai vezető: UTI KATALIN

12:40 Nagykanizsai Izzó SE I. – Marcali VSZSE 16 – 4 (5 – 1)

Játékvezető: GRÉCZI GERGŐ, SZAKONYI TAMÁS

Versenybíró: NAGY ATTILA

Nagykanizsai Izzó SE I. : GELENCSÉR LILLA, GYERTYÁNÁGI BORÓKA, HALÁSZ JÁZMIN, HORVÁTH ROZINA ANNA,  IMREI BOGLÁRKA, LUKÁCS ALEXA, MÓZSI BOGLÁRKA, NOVÁK MAJA, VARGA FLÓRA RAMÓNA, SZOLLÁR SÁRA

Vezetőedző: SNEFFNÉ ÁGOSTON MÓNIKA

Marcali VSZSE: FEHÉR KÍRA, HOLDOSI LEILA, HORVÁTH DOMINIKA, HORVÁTH DOROTTYA, KISGYURA LÉNA, KLETTNER HANNA, OBÁL ZENGŐ, PÁL NAÓMI SZOFI, RAKICS PANNA VILLŐ

Vezetőedző: LÉGRÁDI-PÉK EVELIN

13:20 Nagykanizsai Izzó SE II. – Satelit FC Somogytarnóca 16 – 4 (7 – 3)

Játékvezető: GRÉCZI GERGŐ, HALÁSZ NIKOLETT

Versenybíró: NAGY ATTILA

Nagykanizsai Izzó SE II. : BERTA SÁRA, FERENCZ FRUZSINA LIZA, KELEMEN ZSÓFIA, KOVÁCS DÓRA, FARSANG REBEKA, BALASSA VIKTÓRIA, NAGY VIKTÓRIA, SÁNTA NÓRA PANNA

Vezetőedző: HERMANNÉ TÓTH ERIKA

Satelit FC Somogytarnóca: NAGY ANETT, SZILOVICS ALIZ, NUSZPL PANNA, TÓTH ELIÁNA, SZEGEDI INEZ, KISS BOGLÁRKA, KÁLMÁN BEÁTA FANNI, KECSKEMÉTI CSILLA, KECSKEMÉTI EMESE, HARGITAI KATA

Vezetőedző: VIDÁK ATTILA

Edző: CSORDÁS ADRIENN

14:00 GÓ-NA SZKKE Lenti – Rinyamenti KC 8 – 9 (2 – 4)

Játékvezető: HALÁSZ NIKOLETT, SZAKONYI TAMÁS

Versenybíró: NAGY ATTILA

GÓ-NA SZKKE Lenti: EGYED DIÁNA, GALOVTSIK HANNA, HEGEDŰS LILI, HORVÁTH LARA JÁZMIN, NAGY ALÍZ, PÁL MAJA MÁRIA, SCHMÉL PETRA ILONA, STROKAY LUCA, TARAI HANNA, TÜSKE ZOÉ, VÖLGYI SZAFFI

Vezetőedző: KOSÁR PIROSKA

Rinyamenti KC: FEKETS GRÉTA,  IVUSZA DALMA, BÁRÁCZ TEKLA, NAGY LORETTA, MADARÁSZ KAMILLA, RITECZ CSENGE, DOBOS DOROTTYA, ÁCS MAJA PETRA, BUKOVECZ LILLA, GÁVEL NÓRA

Vezetőedző: PÉTER ZSOLT

14:40 Marcali VSZSE – Nagykanizsai Izzó SE II. 6 – 4 (2 – 2)

Játékvezető: GRÉCZI GERGŐ, SZAKONYI TAMÁS

Versenybíró: NAGY ATTILA

Marcali VSZSE: FEHÉR KÍRA, HOLDOSI LEILA, HORVÁTH DOMINIKA, HORVÁTH DOROTTYA, KISGYURA LÉNA, KLETTNER HANNA, OBÁL ZENGŐ, PÁL NAÓMI SZOFI, RAKICS PANNA VILLŐ

Vezetőedző: LÉGRÁDI-PÉK EVELIN

Nagykanizsai Izzó SE II. : BERTA SÁRA, FERENCZ FRUZSINA LIZA, KELEMEN ZSÓFIA, KOVÁCS DÓRA, FARSANG REBEKA, BALASSA VIKTÓRIA, NAGY VIKTÓRIA, SÁNTA NÓRA PANNA

Vezetőedző: HERMANNÉ TÓTH ERIKA

15:20 Satelit FC Somogytarnóca – GÓ-NA SZKKE Lenti 0 – 21 (0 – 13)

Játékvezető: GRÉCZI GERGŐ, HALÁSZ NIKOLETT

Versenybíró: NAGY ATTILA

Satelit FC Somogytarnóca: NAGY ANETT, SZILOVICS ALIZ, NUSZPL PANNA, TÓTH ELIÁNA, SZEGEDI INEZ, KISS BOGLÁRKA, KÁLMÁN BEÁTA FANNI, KECSKEMÉTI CSILLA, KECSKEMÉTI EMESE, HARGITAI KATA

Vezetőedző: VIDÁK ATTILA

Edző: CSORDÁS ADRIENN

GÓ-NA SZKKE Lenti: EGYED DIÁNA, GALOVTSIK HANNA, HEGEDŰS LILI, HORVÁTH LARA JÁZMIN, NAGY ALÍZ, PÁL MAJA MÁRIA, SCHMÉL PETRA ILONA, STROKAY LUCA, TARAI HANNA, TÜSKE ZOÉ, VÖLGYI SZAFFI

Vezetőedző: KOSÁR PIROSKA

Lenti Arany J. Ált.Isk. spcs. Gyöngyvirág utca 2.