Zalai Csapatok Eredményei

2018 feb 20

2018.02.15-18.

2018. február 15. (csütörtök)

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat  

16:00 Nagykanizsai Izzó SE – Paksi Kézilabda SE 39 – 26 (17 – 11)

Játékvezetők: NAGYVIZELI JÓZSEF, SOHÁR BIANKA

Nagykanizsai Izzó SE góllövők: LOVAS DÁVID(8), VIRÁG ZSOMBOR(6), BAZSÓ MÁTÉ(5), HORVÁTH BENCE TIBOR(4), HORVÁTH KÁROLY BENCE(3), HORVÁTH DÁNIEL(3), BALLA MÁTÉ(2), HEGEDŰS MÁRK(2), BALASSA SZILVESZTER(1), HORVÁTH BENEDEK(1), KOMA BENCE LÁSZLÓ(1), SOÓS BENCE(1), TÓTH TAMÁS(1), TÖRÖK MÁRIÓ(1)

Vezetőedző: SZLOBODA JUDIT

Paksi Kézilabda SE góllövők: BUJTÁS BALÁZS(10), BÓKA TAMÁS(6),  JANTNER JÓZSEF(4), CSÁNYI CSABA MÁRK(3), NÁGL ROLAND(2), MUKLI BENCE(1)

Vezetőedző: PÁKOLICZ ANTAL

Nagykanizsa Zsigmondy Sportcsarnok Királyi Pál u. 6.

 

2018. február 16. (péntek)

 Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat 

16:00 Nagykanizsai Izzó SE – Kaposvári ESE 43 – 11 (21 – 5)

Játékvezetők: GRÉCZI GERGŐ, KOLTAI DÁNIEL

Nagykanizsa Zsigmondy Sportcsarnok Királyi Pál u. 6.

 

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat  

18:00 Nagykanizsai Izzó SE – Sport36-Komló U22 25 – 25 (13 – 11)

Játkvezetők: TÓBIÁS RICHÁRD TAMÁS, VÉGH ANDRÁS

Versenybíró: KÁLMÁN FERENC

Nagykanizsai Izzó SE góllövők: LEBÁR BENCE(8), BÁNDI ANDRÁS(4), KISS GERGELY(4), VADÁSZ MÁRTON(4), HÁRI KRISTÓF(2), JÓNÁS PÉTER(2), CSALLÓ ÁDÁM(1)

Vezetőedző: MADARÁSZ PÉTER

Sport36-Komló U22: SZKOKÁN SZABOLCS(8), LAUFER GÁBOR(7), HOFFMANN JÓZSEF(3), BALOGH PATRIK(2), GAJDOS DÁNIEL(1), KAÁLI NAGY KENDE(1), KEMÉNY LEVENTE GÉZA(1), NYERS TAMÁS(1), TRISCHLER MÁTÉ(1)

Vezetőedző: PÉTER SZABÓ DÁVID

Nagyváthy J SzKI. Spcs. Csurgó Iharos utca 2.

 

 

2018. február 17. (szombat)

Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

15:00 GÓ-NA SZKKE – Siófok KTC KFT II. 30 – 21 (12 – 12)

Játékvezetők:GRÉCZI GERGŐ,KOLTAI DÁNIEL

Arany J. Ált.Isk. spcs. Lenti Gyöngyvirág utca 2.

 

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

15:00 Georgikon DSE – Bácsalmási Petőfi Városi Sportegyesület 25 – 8 (13 – 1)

Játékvezetők: ANTAL ÁKOS, ANTALNÉ RENNER IRÉN

Georgikon DSE góllövők: NÉMETH ÁDÁM(3), KÁDÁR LÁSZLÓ BENCE(4), CSIZY GERGŐ(3), PÉMER ZOLTÁN(3), PÉTER LEVENTE(2), BOGDÁN PATRIK(1), KOCSIS PÉTER(1)

Vezetőedző: BARANYAI ZSOLT

Bácsalmási Petőfi Városi Sportegyesület góllövők: BALOGH KRISZTIÁN(4), MERKOVICS MILÁN(3), POZSÁR NIKOLASZ RUDOLF(1)

Vezetőedző: KANYIK ÁRPÁD

Csokonai ÁMK Keszthely Fodor utca 43.

 

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat

17:00 Georgikon DSE – NEKA U22 26 – 30 (12 – 14)

Játékvezetők: ANTAL ÁKOS, ANTALNÉ RENNER IRÉN

Versenybíró: MARCZINKA CSABA

Georgikon DSE góllövők: TÓTH LÁSZLÓ GERGŐ(11), BARANYAI ZSOLT(4), KOVARSZKI JÁNOS(4), CSISZÁR DÁNIEL(2), HARNÓCZI ATTILA(2), DOHÁRSZKY MÁTÉ(1), MAYER CSABA(1), SASVÁR ZOLTÁN(1)

NEKA U22 góllövők: GYŐRVÁRI TAMÁS(5), SOMOGYI BÁLINT(5), PAPP BENCE(4), TÓTH PATRIK(4), ZATURECZKI KEVIN(2), VÁCZI MILÁN(2), DELY MÁRTON(2), KOLLONAY ZOLTÁN(2), MOLNÁR ÁDÁM GYŐZŐ(1), KECSKÉS BENCE(1), FÜLÖP NÁNDOR(1), PÁL LÁSZLÓ(1)

Vezetőedző: IMRE VILMOS

Csokonai ÁMK Keszthely Fodor utca 43.

 

Megyei Női

17:00 Zalaszentgróti KC – Páterdomb LSC Zalaegerszeg 27 – 24 (14 – 9)

Játékvezetők: SZABÓ KATALIN, VIDÁNÉ BEDŐ KRISZTINA

Zalaszentgróti KC góllövők: LÁSZLÓNÉ HORVÁTH KRISZTINA, OLÁH KATALIN(5), VARGA LIZA(3), CSÁSZÁR RENÁTA(2), NÁCZI SZILVIA(2), EGYED ZSÓFIA(2), LÁBODI KLAUDIA(2), MOLNÁR ZSUZSANNA(2), PENDLI JÚLIA(1), VASÁROS ALEXA(1), KORCSMÁROS SÁRA(1)

Páterdomb LSC Zalaegerszeg góllövők: MESTER ANITA(14), SIMON RITA(3), MESTER ÁGNES(3), KOLLÁR KLAUDIA(2), ÉDER GABRIELLA(1), LUKÁCS ANDREA(1)

Vezetőedző: FENYVESI JÓZSEF

Városi Sportcsarnok Zalaszentgrót Kossuth utca 11.

 

 

2018. február 18. (vasárnap)

 

Megyei Női

10:00 GÓNA SZKKE Lenti – Nagykanizsai Izzó SE 37 – 31 (17 – 16)

Játékvezetők: BAZSÓ GÁBOR, MIKSÓ DÁNIEL

GÓNA SZKKE Lenti góllövők: MÁRCIUS BOGLÁRKA(11), KOSÁR PIROSKA(8), JOÓS ESZTER(6), FEHÉR KINGA(5), KOVÁCS JUDIT(5), JOÓS ANNAMÁRIA(1), NÉMETH LILIÁNA(1)

Vezetőedző: GÓDOR MIHÁLY

Nagykanizsai Izzó SE góllövők: MÁTYÁS AUGUSZTA(12), HERMAN NIKOLETT(11), NEUMAN KINGA(3), CSIVRE VIKTÓRIA(2), KOVÁCS BOGLÁRKA VIRÁG(1), SZMODICS DÓRA(1), SZMODICS VERONIKA(1)

Vezetőedző: TÓTH LÁSZLÓ

Arany J. Ált.Isk. spcs. Lenti Gyöngyvirág utca 2

 

Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat

11:00 Duna-Pent NKSE – Hévízi SK 16 – 18 (9 – 11)

Játékvezetők: FAZEKAS KRISZTINA, VARGÁNÉ BOKROS MELINDA

Városi Sportcsarnok Dunaújváros Eszperantó út 4.

 

Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

13:00 Duna-Pent NKSE – Hévízi SK 36 – 26 (20 – 10)

Játékvezetők: CSUKA PÁL, KOCSIS OLIVÉR

Városi Sportcsarnok Dunaújváros Eszperantó út 4.

 

NB II női felnőtt Észak-Nyugat

14:00 Egerszegi KK – Győri Audi ETO KC U21 24 – 29 (16 – 15)

Játékvezetők: GÁSPÁR SOMA, VÖRÖS BENCE

Versenybíró: RUZSA RENÁTA

Kölcsey Gimnázium Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53.

 

Megyei Női

14:00 Vonyarcvashegy SE – Vasvár VSE 25 – 32 (10 – 18)

Játékvezetők: GILITSCH GERGŐ, PÁNCZÉL CSABA

Vonyarcvashegy SE góllövők: DARVASI NATÁLIA(12), VITOS VIRÁG(5), GEIGER SZILVIA(4), HORVÁTH LÍDIA(2), ANDOR BOGLÁRKA(1), HETESI RENÁTA GYÖNGYI DR.(1)

Vasvár VSE góllövők: GÓTH ENIKŐ(8), SZALAI MARIETTA(6), KOVÁCS KATALIN(5), MATETITS GABRIELLA(4), BŐSZE BOGLÁRKA(3), LÁSZLÓ KRISZTINA(3), CATOMIÓ EMÍLIA(2), MÁRTON BORBÁLA(1)

Csermák József Rendezvénycsarnok Tapolca Alkotmány utca 7.

 

NB II női felnőtt Dél-nyugat

15:00 Duna-Pent NKSE – Hévízi SK 28 – 26 (15 – 13)

Játékvezetők: CSUKA PÁL, KOCSIS OLIVÉR

Versenybíró: CSŐREGI LÁSZLÓ

Városi Sportcsarnok Dunaújváros Eszperantó út 4.

 

Női Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat

16:00 Egerszegi KK – KÖFÉM SC 19 – 19 (8 – 9)

Játékvezető: GRÉCZI GERGŐ, NAGYVIZELI JÓZSEF

Kölcsey Gimnázium Zalaegerszeg Rákóczi út 49-53.

 

 

FRISS