Zala Kézilabda Csapatok Heti Programja

2018 Már 5

2018.03.03-04

2018. március 03. (szombat)

 

NB II női felnőtt Észak-Nyugat

16:30 Szombathelyi KKA U21 – Egerszegi KK

Egyetemi spcs. Szombathely Károly G. tér 4.

NB II női felnőtt Dél-nyugat

16:00 Kozármisleny SE U21 – Hévízi SK

Városi Sportcsarnok, Kozármisleny Alkotmány tér 55.

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat

17:00 Georgikon DSE – Rinyamenti Kézilabda Club

Csokonai ÁMK Keszthely Fodor utca 43.

Zala megyei női

15:00 Pacsai Haladás SE – Vonyarcvashegy SE

Pacsai szabadtéri kézilabda pálya Pacsa József Attila utca 13.

17:00 Vasvár VSE – Páterdomb LSC Zalaegersze

Kardos László Ált. Isk. Vasvár József Attila u. 23-25.

Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

14:00 Tam-Bau Tamási KC – Nagykanizsai Izzó SE

Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok Tamási Szabadság utca 38-40.

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

15:00 Georgikon DSE – Rinyamenti Kézilabda Club

Csokonai ÁMK Keszthely Fodor utca 43.

Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat

14:15 Kozármisleny SE – Hévízi

Városi Sportcsarnok, Kozármisleny Alkotmány tér 55.

Gyermekbajnokság Fiú U12

Zákányi Bálint régió B csoport

10:00 BBSC Balatonboglár – Georgikon DSE

11:00 Rinyamenti KC – Nagykanizsai Izzó SE

12:00 Szigetvári KSE – Georgikon DSE

14:00 Nagykanizsa Izzó SE – Szigetvári KSE

Urányi János Sportcsarnok Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.

Gyermekbajnokság Leány U11

Zákányi Bálint régió B csoport

10:00 GÓ-NA SZKKE Lenti – Rinyamenti KC

11:00 Eötvös DSE Csurgó – Nagykanizsai Izzó SE

13:00 Nagykanizsai Izzó SE – GÓ-NA SZKKE Lenti 

Sótonyi László Sportcsarnok Csurgó Sárgáti út 18.

Gyermekbajnokság Leány U11

Zákányi Bálint régió C csoport

09:00 Egerszegi KK – Zalaszentgróti KC

11:00 Marcali VSZSE – Egerszegi KK

12:00 Siófok KCSE – Zalaszentgróti KC

Városi Sportcsarnok Zalaszentgrót Kossuth utca 11.

Kisiskolás versenyek Leány U10

Zákányi Bálint régió

09:30 Vonyarcvashegy SE – Egerszegi KK

10:50 Siófok KTC KFT – Egerszegi KK

12:50 Siófok KCSE – Vonyarcvashegy SE

Csokonai ÁMK Keszthely Fodor utca 43.

Kisiskolás versenyek Fiú U10

Zákányi Bálint régió

12:40 Georgikon DSE – Nagykanizsai Izzó SE

14:00 Nagykanizsai Izzó SE – PSN ZRT

14:40 Komló Sport KC – Georgikon DSE

Sportközpont Komló Eszperantó tér 1.

Kisiskolás versenyek Fiú U9

Zákányi Bálint régió

10:40 Nagykanizsai Izzó SE II. – Csurgói KK

12:00 Satelit FC Somogytarnóca – Nagykanizsai Izzó SE II.

12:40 Csurgói KK – Nagykanizsai Izzó SE I.

13:20 Satelit FC Somogytarnóca – Georgikon DSE

14:00 Nagykanizsai Izzó SE I. – Eötvös DSE Csurgó

14:40 Georgikon DSE – Sellye VSK

Városi Sportcsarnok, Sellye Bodonyi N utca 10.

2018. március 04. (vasárnap)

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat

17:00 Nagykanizsai Izzó SE – Kalocsai KC

Zsigmondy sportcsarnok Nagykanizsa Királyi Pál u. 6.

Női Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat

15:00 Tatai AC – Egerszegi KK

Güntner Aréna Tata Kőkút köz 2.

Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

15:00 GÓNA SZKKE Lenti – Hévízi SK

Arany J. Ált.Isk. spcs. Lenti Gyöngyvirág utca 2.

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

15:00 Nagykanizsai Izzó SE – Kalocsai KC

Zsigmondy sportcsarnok Nagykanizsa Királyi Pál u. 6.

Kisiskolás versenyek Leány U10

Zákányi Bálint régió

09:00 Csurgói NKC – GÓ-NA SZKKE Lenti

09:40 Marcali VSZSE – Nagykanizsai Izzó SE

11:00 Nagykanizsai Izzó SE – Eötvös DSE Csurgó

12:20 Eötvös DSE Csurgó – GÓ-NA SZKKE Lenti

Arany J. Ált.Isk. spcs. Lenti Gyöngyvirág utca 2.

Kisiskolás versenyek Leány U9

Zákányi Bálint régió

10:40 Eötvös DSE Csurgó – Nagykanizsai Izzó SE II.

12:40 Nagykanizsai Izzó SE I. – Marcali VSZSE

13:20 Nagykanizsai Izzó SE II. – Satelit FC Somogytarnóca

14:00 GÓ-NA SZKKE Lenti – Rinyamenti KC

14:40 Marcali VSZSE – Nagykanizsai Izzó SE II.

15:20 Satelit FC Somogytarnóca – GÓ-NA SZKKE Lenti

Arany J. Ált.Isk. spcs. Lenti Gyöngyvirág utca 2.

FRISS