Tanulmányi versenyek eredményei

2018 ápr 5

Országos döntőkön – egyéni és csapatversenyek

(zárójelben a felkészítő tanárok neve)

 

Cziráki Boglárka (7.A)

Varga Tamás matematikaverseny – 11. hely (Erdős Gábor)

 

Németh Márton Tamás (7.A) 

 Nemes Tihamér OITV – programozás – 8. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Varga Tamás matematikaverseny – 8. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Zrínyi Ilona matematikaverseny – 10. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

 

Sipos Dorka (7.A)

Varga Tamás matematikaverseny – 9. hely (Erdős Gábor)

 

Bakonyi Blanka (8.A)

Varga Tamás matematikaverseny – 14. hely (Erdős Gábor)

 

Tálos Gergő (8.A)

Nemes Tihamér OITV – alkalmazás – 14. hely (Hermanné Tóth Erika)

 

Szente Péter (10.A)

Nemes Tihamér OITV – programozás – 7. hely (Erdősné Németh Ágnes)

 

Koszoru Domonkos (10.B)

Nemes Tihamér OITV – alkalmazás – 17. hely (Kele Krisztián)

 

Cey-Bert Koppány (10.D)

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny – 13. hely (Simon József)

 

Csertán András (11.A)

OKTV informatika II. – programozás – 10. hely (Erdős Gábor,  Erdősné Németh Ágnes)

Négy Megye Matematikaverseny – 3. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Nemzetközi Magyar Matematikaverseny – dicséret (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Zrínyi Ilona matematikaverseny – 17. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

 

Pőcze Barnabás (11.A)

OKTV informatika II. – programozás – 21. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

 

Sulan Ádám (11.A)

Felvidéki Magyar Matematikaverseny – 1. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Nemzetközi Magyar Matematikaverseny – 3. díj (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Zrínyi Ilona matematikaverseny – 4. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

 

Busa Máté (12.B)

OKTV informatika II. – programozás – 4. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Felvidéki Magyar Matematikaverseny – 1. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Négy Megye Matematikaverseny – 1. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Nemzetközi Magyar Matematikaverseny – 2. díj (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Zrínyi Ilona matematikaverseny – 5. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

 

Szinyéri Bence (12.B)

OKTV informatika II. – programozás – 23. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Nemzetközi Magyar Matematikaverseny – 3. díj (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

Zrínyi Ilona matematikaverseny – 17. hely (Erdős Gábor, Erdősné Németh Ágnes)

 

Micsinai Dominik (12.E)

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny – 21. hely (Baloghné Harkány Judit)

 

 

 

Gloria Victis Kárpát-medencei történelmi vetélkedő

Herjávecz Krisztina, Vasvári Zsóka, Csermák Ádám Barna (mind 11.B) – 1. hely (Alexa Péter)

 

Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12.) – saját évfolyamon

Csepreghy Réka (11.A), Pőcze Barnabás (11.A), Pánczél Bálint (11.B), Sulan Ádám (11.A) – 4. hely (Erdős Gábor, Lábodi Gyöngyi, Erdősné Németh Ágnes)

Szokoli Mátyás (12.B), Jánoki Georgina (12.A), Posztós Nóra (12.B), Szinyéri Bence (12.B) – 4. hely (Erdős Gábor, Szita Ágnes, Zsovár Anita, Erdősné Németh Ágnes)

 

Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8.) – saját évfolyamon

Ágoston Barbara, Lakner Dorina, Németh Márton Tamás, Sipos Dorka (mind 7.A) – 19. hely (Erdős Gábor)

 

Bolyai természettudományi csapatverseny (3-8.) – saját évfolyamon

Bödör Bence, Dancsák Dénes, Horváth Bulcsú, Király Endre (mind 6.A) – 11. hely (Alexa Mercédesz, Bagarusné Szabó Katalin)

Lakner Dorina, Szirtes Berta, Domina Blanka, Zsohár Fanni (mind 7.A) – 7. hely (Alexa Mercédesz, Bagarusné Szabó Katalin, Dénes Sándorné, Kém Eszter)

 

 

FRISS

MI VOLT 1956, BARÁTOM?

MI VOLT 1956, BARÁTOM?

Az 1956-os forradalom Magyarország népének a sztálinista diktatúra elleni forradalma és a szovjet meg­szállás ellen folytatott szabadságharca, amely a 20....