Nagykanizsai Kézilabda Csapatok Hétvégi Eredményei

2017 nov 22

2017. november 18-19.

2017. november 18. (szombat)

Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat
11:00 Nagykanizsai Izzó SE – PEAC 22 – 27 (12 – 16)
Játékvezetők: GILITSCH GERGŐ, PÁNCZÉL CSABA
(Fotó: Csizmadiáné Edit)
Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok  Királyi Pál u. 6.

 

Gyermekbajnokság Leány U13 II. osztály
Zákányi Bálint régió

14:00 GÓ-NA SZKKE – Nagykanizsai Izzó SE 19 – 16 (8 – 9)
Játékvezetők: HULLMANN BÉLA, NAGY-IVÁN CSABA
Versemybíró: ROPOLI ZOLTÁN

GÓ-NA SZKKE góllövők: KÁLI NATÁLIA(8), BARABÁS VIKTÓRIA(4), SZABÓ ZSANETT(3), MARKOTÁN BLANKA(2), ZAKÓ ANNA(2)
Vezetőedző: HORVÁTH BÁLINT

Nagykanizsai Izzó SE góllövők: NYAKAS EMESE(7), ANDOR NINA OLÍVIA(4), KÁLOVICS ESZTER(2), BÁNYAI EMMA(1), JANZSÓ DIÁNA(1), TÓTH LAURA(1)
Edző: MÁTYÁS AUGUSZTA

 

16:00 Nagykanizsai Izzó SE – Hosszúhetény SE 19 – 7 (9 – 2)
Játékvezetők: KISS BALÁZS, WEINERT GERGŐ
Versemybíró: NAGY-IVÁN CSABA

Nagykanizsai Izzó SE góllövők: KÁLOVICS ESZTER(7), BÁNYAI EMMA(5), NYAKAS EMESE(5), ANDOR NINA OLÍVIA(1), TÓTH LAURA(1)
Edző: MÁTYÁS AUGUSZTA

Hosszúhetény SE góllövők: CSÓKA ESZTER(3), SZABÓ VIVIEN(3), NAGY ZSÓFIA(1)
Vezetőedző: CSAJKÁS GÉZA

Pécsvárad Városi Sportcsarnok Kossuth utca 31.

 

 

2017. november 19. (vasárnap)

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat
13:00 PEAC – Nagykanizsai Izzó SE 27 – 36 (12 – 17)
Játékvezetők: ANTAL ÁKOS, ANTALNÉ RENNER IRÉN
Versenybíró: HORNYIK JÁNOS

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat
11:00 PEAC – Nagykanizsai Izzó SE 23 – 42 (9 – 21)
Játékvezetők: ANTAL ÁKOS, ANTALNÉ RENNER IRÉN
Pécs Lauber Dezső Városi Sportcsarnok Dr. Veress Endre utca 10.

 

Gyermekbajnokság Fiú U14 II. osztály
Zákányi Bálint régió

12:00 PSN ZRT – Nagykanizsai Izzó SE 30 – 26 (12 – 17)
Játékvezetők: BÁN-FARKAS LÁSZLÓ, KISS NAPSUGÁR
Versenybíró: HORVÁTHNÉ PÓKOS SZILVIA

PSN ZRT góllövők: PAPP MÁTÉ(8), TAKSONYI CSABA(7), ANTAL ERIK(5), SZANYI BARNABÁS(4), LEHNERT KILIÁN CSEGŐ(3), TUBÁK MILÁN(1), BARACS BOTOND(1), BAKSA DÁVID(1)
Vezetőedző: VALD BENJAMIN

Nagykanizsai Izzó SE góllövők: NÉMETH BOTOND RAJMUND(6), PETI SOMA JÓZSEF(5), PINTÉR DÁNIEL(4), SZMODICS KRISTÓF(3), VÖRÖS MARCELL(3), BALOGH ÁRON(3), MARICS BENEDEK(2)
Vezetőedző: BURGHARDT LUKRÉCIA

 

14:00 Nagykanizsai Izzó SE – BBSC Balatonboglár 26 – 31 (15 – 15)
Játékvezetők: BÁN-FARKAS LÁSZLÓ, KISS NAPSUGÁR
Versenybíró: HORVÁTHNÉ PÓKOS SZILVIA

Nagykanizsai Izzó SE góllövők: VÖRÖS MARCELL(8), PETI SOMA JÓZSEF(6), DOMJÁN ZSIGMOND(3), HAJMÁSI ÁKOS(2), HORVÁTH JÁNOS ÁDÁM(2), PINTÉR DÁNIEL(2), KORCSMÁROS DÁVID(1), MARICS BENEDEK(1), SZMODICS KRISTÓF(1)
Vezetőedző: BURGHARDT LUKRÉCIA

BBSC Balatonboglár góllövők: BOGNÁR PATRIK GÁBOR(12), ZSÍROS BERTALAN(10), FENTŐS LÓRÁNT(3), KIRÁLY PATRIK(3), KISS ALEXANDER DOMINIK(2), WÖLFINGER PÉTER TAMÁS(1)
Vezetőedző: VARGA ZSOLT

Csurgó Sótonyi László Sportcsarnok Sárgáti út 18.

 

Kisiskolás versenyek Leány U9
Zákányi Bálint régió

09:40 Nagykanizsa Izzó SE II. – Nagykanizsa Izzó SE I. 8 – 14 (4 – 9)
Játékvezetők: HALÁSZ NIKOLETT, SZAKONYI TAMÁS
Versenybíró: NAGY ATTILA

Nagykanizsa Izzó SE II. vezetőedző: HERMANNÉ TÓTH ERIKA

Nagykanizsa Izzó SE I. vezetőedző: SNEFFNÉ ÁGOSTON MÓNIKA

 

11:00 Eötvös DSE Csurgó – Nagykanizsa Izzó SE II. 5 – 13 (2 – 8)
Játékvezetők: HALÁSZ NIKOLETT, SZAKONYI TAMÁS
Versenybíró: NAGY ATTILA

Eötvös DSE Csurgó vezetőedző: KEPLER GABRIELLA

Nagykanizsa Izzó SE II. vezetőedző: HERMANNÉ TÓTH ERIKA

 

11:40 Nagykanizsa Izzó SE I. – Páterdomb LSC 12 – 1 (7 – 1)
Játékvezetők: HOLCZBAUER ZSÓFIA, MOLNÁR ANNA
Versenybíró: NAGY ATTILA

Nagykanizsa Izzó SE I. vezetőedző: SNEFFNÉ ÁGOSTON MÓNIKA

Páterdomb LSC vezetőedző: FENYVESI JÓZSEF

Lenti Arany J. Ált.Isk. spcs. Gyöngyvirág utca 2.

 

Kisiskolás versenyek Fiú U9
Zákányi Bálint régió

10:40 Nagykanizsa Izzó SE I. – Eötvös DSE Csurgó 7 – 18 (4 – 10)
Játékvezető: KELLER ZSOLT
Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ

Nagykanizsa Izzó SE I. vezetőedző: SZERDAHELYI LÁSZLÓNÉ RODEK KATALIN

Eötvös DSE Csurgó vezetőedző: BALOGH VERONIKA

 

12:00 Eötvös DSE Csurgó – Nagykanizsa Izzó SE II. 12 – 20 (4 – 13)
Játékvezető: RÉTI MÁTYÁS BERTALAN
Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ

Eötvös DSE Csurgó vezetőedző: BALOGH VERONIKA

Nagykanizsa Izzó SE II. vezetőedző: RAMOCSA KRISZTIÁN

 

12:40 Georgikon DSE – Nagykanizsa Izzó SE I. 13 – 6 (6 – 3)
Játékvezető: RÉTI MÁTYÁS BERTALAN
Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ

Georgikon DSE vezetőedző: KLÁSZ KAROLA

Nagykanizsa Izzó SE I. vezetőedző: SZERDAHELYI LÁSZLÓNÉ RODEK KATALIN

 

13:20 Nagykanizsa Izzó SE II. – PSN ZRT 18 – 20 (9 – 9)
Játékvezető: RÉTI MÁTYÁS BERTALAN
Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ

Nagykanizsa Izzó SE II. vezetőedző: RAMOCSA KRISZTIÁN

PSN ZRT. vezetőedző: HARMAT TAMÁS

Pécs Széchenyi csarnok Koller utca 4.

FRISS