Nagykanizsai Kézilabda Csapatok Hétvégi Eredményei

2017 dec 5

2017. december 3. – december 4.

 

2017. december 2. (szombat)

Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

11:00 Nagykanizsai Izzó SE – GÓ-NA SZKKE 19 – 23 (11 – 11)
50 néző
Játékvezetők: MIKSÓ DÁNIEL, SZŰCS ANDRÁS
Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok Királyi Pál u. 6.

 

Gyermekbajnokság Fiú U14 II. osztály
Zákányi Bálint régió

12:00 Nagykanizsai Izzó SE – Georgikon DSE 22 – 21 (9 – 11)
50 néző
Játékvezetők: DRINÓCZI BALÁZS, SZENTTAMÁSI NAGY KRISZTIÁN
Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ
Nagykanizsai Izzó SE góllövők: BALOGH ÁRON(4), HORVÁTH JÁNOS ÁDÁM(4), PINTÉR DÁNIEL(4), DOMJÁN ZSIGMOND(3), MARICS BENEDEK(2), SZMODICS KRISTÓF(2), HORVÁTH MARCELL(1), MOLNÁR GERGELY KÁLMÁN(1), PETI SOMA JÓZSEF(1)
Vezetőedző: BURGHARDT LUKRÉCIA
Georgikon DSE góllövők: BOGDÁN LÁSZLÓ BENCE(14), DÓSA HUBA(4), PÁLI BOTOND(2), SIPOS FÉLIX(1)
Vezetőedző: KISS GYÖRGY

15:00 Csurgói KK – Nagykanizsai Izzó SE 29 – 18 (12 – 8)
50 néző
Játékvezetők: DRINÓCZI BALÁZS, SZENTTAMÁSI NAGY KRISZTIÁN
Versenybíró: FERENCZI-KAKAS MARIANNA ANIKÓ
PSN ZRT góllövők: KOLLÁR MÁRTON(5), SZIJÁRTÓ MÁTÉ(4), HORVÁTH JÓZSEF GELLÉRT(4), FÜSTÖS GÁBOR(4), DÖMÖTÖR ÁDÁM(4), FÜSTÖS BÁLINT(3), VARGA MARTIN(2), BOTI BENCE(1), SASS GERGŐ(1), FARAGÓ BENEDEK(1)
Vezetőedző: VALD BENJAMIN
Nagykanizsai Izzó SE góllövők: HAJMÁSI ÁKOS(3), PETI SOMA JÓZSEF(3), SZMODICS KRISTÓF(3), VÖRÖS MARCELL(3), MARICS BENEDEK(2), HORVÁTH JÁNOS ÁDÁM(1), MOLNÁR GERGELY KÁLMÁN(1), PINTÉR DÁNIEL(1), BALOGH ÁRON(1)
Vezetőedző: BURGHARDT LUKRÉCIA
Pécs Lauber Dezső Városi Sportcsarnok Dr. Veress Endre utca 10.

 

Gyermekbajnokság Leány U13 II. osztály
Zákányi Bálint régió

11:00 Rinyamenti KC – Nagykanizsai Izzó SE 18 – 14 (11 – 5)
42 néző
Játékvezetők: KOLTAI DÁNIEL, GRÉCZI GERGŐ
Versenybíró: FEKETE-BURGHARDT ROZÁLIA
Rinyamenti KC góllövők: BALATINCZ REGINA(7), URBÁN VIVIEN(4), MELLES KIRA LEILA(2), TORMA BOGLÁRKA(2), PATAK SAROLTA(1), MÓREL EMMA ZSÓFIA(1), TRATNYEK BONITA(1)
Vezetőedző: SIKLERNÉ BÁRÁNY HENRIETT
Nagykanizsai Izzó SE góllövők: ANDOR NINA OLÍVIA(4), BÁNYAI EMMA(4), NYAKAS EMESE(3), KÁLOVICS ESZTER(2), JANZSÓ DIÁNA(1)
Edző: MÁTYÁS AUGUSZTA

15:00 Nagykanizsai Izzó SE – Siófok KTC KFT 14 – 20 (6 – 11)
25 néző
Játékvezetők: GÓTH ENIKŐ, PÁNCZÉL CSABA
Versenybíró: FEKETE-BURGHARDT ROZÁLIA
Nagykanizsai Izzó SE góllövők: BÁNYAI EMMA(4), NYAKAS EMESE(4), KÁLOVICS ESZTER(3), GERENCSÉR DORINA VIRÁG(1), RODEK HANNA SÁRA(1), TÓTH LAURA(1)
Edző: MÁTYÁS AUGUSZTA
Siófok KTC KFT góllövők: KOLUMBÁN KÍRA(4), VIDA ZSÓFIA(3), KOCSIS SZILVIA(3), FIÁTH FANNI(3), PINTÉR GEORGINA(2), SOPONYAI LILI(1), FICSOR ZSÓFIA(1), FELLEMBEK CSERNE(1), NÉMETH ZSÓFIA(1), BOJTOK ANNA(1)
Vezetőedző: LÁZÁR FLÓRA
Lenti Arany J. Ált.Isk. spcs. Gyöngyvirág utca 2.

 

 

2017. december 3. (vasárnap)

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat

14:00 Baja KSE – Nagykanizsai Izzó SE 25 – 38 (10 – 24)
60 néző
Játékvezetők: PASKA DÁNIEL, VASTAG SÁMUEL
Versenybíró: JÁRDI ÁDÁM
Baja KSE góllövők: PAVLOVIC MILOVAN(5), PASAJLIC NOVICA(5), SÁRICZ GÁBOR(3), MÉSZÁROS DÁVID(3), ZAPLETÁN CSABA(2), CHALUPA GERGŐ(2), KÁLÓCZI DÁNIEL(2), KREC JUGOSLAV(1), SZÁNTOSI TIBOR(1), HORVÁTH NORBERT(1)
Vezetőedző: GÁL GÉZA
Nagykanizsai Izzó SE góllövők: BÁNDI ANDRÁS(8), LEBÁR BENCE(7), VADÁSZ MÁRTON(6), HÁRI KRISTÓF(5), KISS GERGELY(4), CSALLÓ ÁDÁM(2), FÜLE CSABA(2), NAGYVIZELI NORBERT(1), JÓNÁS PÉTER(1), GILITSCH GERGŐ(1), BABATI SZABOLCS(1)
Vezetőedző: MADARÁSZ PÉTER
Baja Pósta Sándor sportcsarnok Szabadka utca 1.

 

 

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

16:00 Baja KSE – Nagykanizsai Izzó SE 30 – 37 (13 – 22)
16 néző
Játékvezetők: PASKA DÁNIEL, VASTAG SÁMUEL
Baja Pósta Sándor sportcsarnok Szabadka utca 1.

 

Kisiskolás versenyek Leány U10
Zákányi Bálint régió

10:00 Nagykanizsai Izzó SE – Rinyamenti KC 10 – 15 (4 – 6)
70 néző
Játékvezetők: FINTA DÓRA, RÁCZ ZOÉ FANNI
Versenybíró: JÜNGLING KÁROLY
Nagykanizsai Izzó SE vezetőedző: HALMINÉ MIKÓ ERZSÉBET
Edző: GRÓF ERZSÉBET
Rinyamenti KC vezetőedző: SIMON BARBARA GYÖRGYI
Edző: GURBÁCSNÉ EGYED VIKTÓRIA

10:40 GÓ-NA SZKKE – Marcali VSZSE 11 – 4 (5 – 0)
70 néző
Játékvezetők: HORVÁTH RICHÁRD, RÁCZ ZOÉ FANNI
Versenybíró: JÜNGLING KÁROLY
GÓ-NA SZKKE vezetőedző: MÁRCIUS LÁSZLÓ
Marcali VSZSE vezetőedző: PÉK PETRA

11:20 Vonyarcvashegy SE – Nagykanizsai Izzó SE 5 – 17 (1 – 8)
80 néző
Játékvezetők: FINTA DÓRA, HORVÁTH RICHÁRD
Versenybíró: JÜNGLING KÁROLY
Vonyarcvashegy SE vezetőedző: SZAKONYI TAMÁS
Nagykanizsai Izzó SE vezetőedző: HALMINÉ MIKÓ ERZSÉBET
Edző: GRÓF ERZSÉBET
Siófok Munkacsarnok Déli utca 2.

Kisiskolás versenyek Fiú U10
Zákányi Bálint régió

10:20 Rinyamenti KC – Nagykanizsai Izzó SE 17 – 7 (8 – 3)
40 néző
Játékvezetők: SZABÓNÉ SZINCSÁK ESZTER, VARGA FRUZSINA
Versenybíró: SZALAI JÓZSEF
Rinyamenti KC vezetőedző: ORBÁN LÁSZLÓ
Nagykanizsai Izzó SE vezetőedző: SNEFF FERENC

12:20 Nagykanizsai Izzó SE – Komló Sport KC 13 – 17 (7 – 10)
35 néző
Játékvezetők: SZABÓNÉ SZINCSÁK ESZTER, VARGA FRUZSINA
Versenybíró: SZALAI JÓZSEF
Nagykanizsai Izzó SE vezetőedző: SNEFF FERENC
Komló Sport KC vezetőedző: KÉKESI SZABOLCS
Edző: BARÁTH GYULA
Csurgó Sótonyi László Sportcsarnok Sárgáti út 18.

FRISS