Labdarúgó NB I – A 12-19. forduló menetrendje

Labdarúgás-NBI 

    Budapest, 2017. szeptember 11., hétfő (MTI)

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elkészítette az OTP Bank Liga 12-19. fordulójának pontos menetrendjét.

OTP Bank Liga:
12. forduló, október 14.:
Szombathelyi Swietelsky Haladás-Budapest Honvéd 15.30
Diósgyőri VTK-Vasas FC 15.30
Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő-Videoton FC 15.30
Újpest FC-Paksi FC 15.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Debreceni VSC 15.30
Puskás Akadémia FC-Ferencvárosi TC 19.30

13. forduló, október 21.:
Paksi FC-Mezőkövesd Zsóry FC 15.30
Ferencvárosi TC-Újpest FC 15.30
Videoton FC-Puskás Akadémia FC 15.30
Vasas FC-Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő 15.30
Debreceni VSC-Szombathelyi Swietelsky Haladás 15.30
Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd 18.00

14. forduló, október 28.:
Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő-Budapest Honvéd 15.30
Újpest FC-Videoton FC 15.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Ferencvárosi TC 15.30
Debreceni VSC-Paksi FC 15.30
Diósgyőri VTK-Szombathelyi Swietelsky Haladás 15.30
Puskás Akadémia FC-Vasas FC 17.45

15. forduló, november 4.:
Szombathelyi Swietelsky Haladás-Paksi FC 15.30
Ferencvárosi TC-Debreceni VSC 15.30
Videoton FC-Mezőkövesd Zsóry FC 15.30
Vasas FC-Újpest FC 15.30
Diósgyőri VTK-Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő 15.30
Budapest Honvéd-Puskás Akadémia FC 19.30

16. forduló, november 18.:
Újpest FC-Budapest Honvéd 15.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Vasas FC 15.30
Paksi FC-Ferencvárosi TC 15.30
Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő-Szombathelyi Swietelsky Haladás 15.30
Puskás Akadémia FC-Diósgyőri VTK 15.30
Debreceni VSC-Videoton FC 19.30

17. forduló, november 25.:
Videoton FC-Paksi FC 15.30
Vasas FC-Debreceni VSC 15.30
Budapest Honvéd-Mezőkövesd Zsóry FC 15.30
Diósgyőri VTK-Újpest FC 15.30
Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő-Puskás Akadémia FC 15.30
Szombathelyi Swietelski Haladás-Ferencvárosi TC 19.30

18. forduló, december 2.:
DVSC-Budapest Honvéd 15.30
Paksi FC-Vasas FC 15.30
Újpest FC-Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő 15.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK 15.30
Puskás Akadémia FC-Szombathelyi Swietelsky Haladás 15.30
Ferencvárosi TC-Videoton FC 19.30

19. forduló, december 9.:
Szombathelyi Swietelsky Haladás-Videoton FC 15.30
Budapest Honvéd-Paksi FC 15.30
Diósgyőri VTK-Debreceni VSC 15.30
Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő-Mezőkövesd Zsóry FC 15.30
Puskás Akadémia FC-Újpest FC 15.30
Vasas FC-Ferencvárosi TC 19.30

skg \ slr \ sag

MTI 2017. szeptember 11., hétfő 14:43