Kézilabda – Zalai Hétvégi Eredmények

2018 ápr 23

2018.04.20-22.

2018. április 20. (péntek)

Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

16:00 Nagykanizsai Izzó SE – DKKA II. Dunaújváros 21 – 39 (8 – 20)

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok

Leány Serdülő III. osztály Észak-Nyugat

17:30 Veszprém Pannon SE – Vonyarcvashegy SE 27 – 29 (14 – 13) 

Veszprém Wartha sportcsarnok

Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat

18:00 Eötvös DSE Csurgó – Hévízi SK 12 – 20 (7 – 7)

Csurgó Eötvös J. Ált.Isk. spcs.

2018. április 21. (szombat)

NB II női felnőtt Észak-Nyugat

16:00 Egerszegi KK – Bajnok DSE Nemesvámos 27 – 37 (15 – 19)

Zalaegerszeg Kölcsey Gimnázium

Somogy megyei férfi

17:00 Letenyei KSE – Satelit FC Somogytarnóca 25 – 41 (11 – 21)

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok

Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

14:00 Tolna KC – Gó-Na SZKKE Lenti 19 – 27 (7 – 18)

Tolna Városi Sportcsarnok Sport utca 15/a

14:00 MK Pelikán-Siklós KC – Hévízi SK 21 – 20 (9 – 9)

Siklós Táncsics M. Gimn. sportcsarnok

Gyermekbajnokság Fiú U14 2. osztály

Zákányi Bálint régió

11:00 Nagykanizsai Izzó SE – Georgikon DSE Keszthely 26 – 19 (13 – 8) 

13:00 Georgikon DSE Keszthely – PSN ZRT 22 – 32 (9 – 13)

14:00 Csurgói KK – Nagykanizsai Izzó SE 27 – 14 (10 – 7)

Pécs Lauber Dezső Városi Sportcsarnok

Gyermekbajnokság Fiú U14 3. osztály

Zákányi Bálint régió

10:30 Egerszegi KK – Satelit FC Somogytarnóca 35 – 11 (15 – 6)

14:30 Hosszúhetény SE – Egerszegi KK 17 – 21 (8 – 11)

Zalaegerszeg Kölcsey Gimnázium

2018. április 22. (vasárnap)

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat

15:00 Nagykanizsai Izzó SE – PEAC 28 – 28 (12 – 14)

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok Királyi Pál u. 6.

17:00 Georgikon DSE Keszthely – MK Pelikán-Siklós KC 24 – 34 (9 – 16)

Keszthely Csokonai ÁMK

Zala megyei női

10:00 Páterdomb LSC Zalaegerszeg – Zalaszentgróti KC 20 – 25 (11 – 16)

Zalaegerszeg Kölcsey Gimnázium Rákóczi út 49-53.

16:30 Gó-Na SZKKE Lenti – Pacsai Haladás SE 40 – 18 (22 – 8)

Lenti Arany J. Ált.Isk. spcs.

Női Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat

13:00 Egerszegi KK – Siófok KTC Kft. II. 24 – 38 (10 – 22)

Zalaegerszeg Kölcsey Gimnázium

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

15:00 Georgikon DSE Keszthely – MK Pelikán-Siklós KC 

Keszthely Csokonai ÁMK

Gyermekbajnokság Leány U13 2. osztály

Zákányi Bálint régió

09:00 Nagykanizsai Izzó SE – Gó-Na SZKKE Lenti 16 – 16 (9 – 6)

11:00 Hosszúhetény SE – Nagykanizsai Izzó SE 10 – 19 (5 – 8)

15:00 Gó-Na SZKKE Lenti  – Siófok KTC KFT 12 – 28 (4 – 14)

Lenti Arany J. Ált.Isk. spcs.

Kisiskolás versenyek Leány U10

Zákányi Bálint régió

10:20 Nagykanizsai Izzó SE – Gó-Na SZKKE Lenti 16 – 3 (8 – 2)

11:00 Csurgói NKC – Vonyarcvashegy SE 10 – 6 (5 – 2)

11:40 Rinyamenti KC – Egerszegi KK 20 – 2 (8 – 2)

12:20 Gó-Na SZKKE Lenti – Marcali VSZSE 5 – 5 (2 – 3)

13:00 Nagykanizsai Izzó SE – Vonyarcvashegy SE 10 – 4 (9 – 2)

13:40 Egerszegi KK – Eötvös DSE Csurgó 6 – 10 (4 – 6)

Csurgó Eötvös J. Ált.Isk. spcs.

Kisiskolás versenyek Fiú U10

Zákányi Bálint régió

10:00 Nagykanizsai Izzó SE – Csurgói KK 13 – 15 (4 – 10)

10:40 Eötvös DSE Csurgó – Georgikon DSE Keszthely 11 – 17 (8 – 8)

12:00 Georgikon DSE Keszthely – Nagykanizsai Izzó SE 13 – 12 (10 – 5)

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok

FRISS