Kézilabda – Zalai Hétvégi Eredmények

2018 máj 2

2018.04.27-29.

2018. április 27. (péntek)

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat

18:00 Mk Pelikán-Siklós KC – Nagykanizsai Izzó SE 22 – 32 (9 – 13)

Siklós, 75 néző, Játékvezetők: Kiss Zoltán, Papp Tibor

Versenybíró: Ferenczi-Kakas Marianna Anikó

Mk Pelikán-Siklós KC gólszerzők: Kovács(6), Géczi(4 1/1), Temesvári(4 1/1), Katona(3), Sztárai(2), Krizmanics(1), Sipos(1), Szenttamási(1)

Vezetőedző: Balog Zoltán

Nagykanizsai Izzó SE gólszerzők: Bándi(10 2/2), Vadász(10), Hári(3), Jónás(3), Kiss(3), Lébár(34/3)

Vezetőedző: Madarász Péter

Egyéb: Csalló Ádám

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

16:00 Mk Pelikán-Siklós KC – Nagykanizsai Izzó SE 22 – 40 (9 – 18)

Siklós, 30 néző, Játékvezetők: Kiss Zoltán, Papp Tibor

Mk Pelikán-Siklós KC gólszerzők: Kelemen(7), Vadon(1/1), Fónagy(3), Szakács(2), Virág(2), Hanics(1), Zakariás(1)

Vezetőedző: Virág László

Edző: Balog Zoltán

Nagykanizsai Izzó SE gólszerzők: Bazsó Máté(11 2/2), Virág(8 1/1), Horváth(7), Hegedűs(3), Koma(3), Lovas(3), Balla(2), Török(2), Balassa(1)

Vezetőedző: Szloboda Judit

2018. április 28. (szombat)

NB II női felnőtt Dél-nyugat

14:00 Hévízi SK – Kaposvári ESE 40 – 13 (21 – 3)

Hévíz, 70 néző, Játékvezetők: Harsányi Henrietta, Vámos Vanda

Versenybíró: Nagyvizeli József

Somogy megyei férfi

17:00 Letenyei KSE – Kutasi NKC 20 – 22 (9 – 12)

Nagykanizsa, 14 néző, Játékvezetők: Szabó Katalin, Vidáné Bedő Krisztina

Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

12:45 PEAC – Nagykanizsai Izzó SE 26 – 18 (12 – 8)

Pécs, 35 néző, Játékvezetők: Réti Mátyás Bertalan, Keller Zsolt

15:00 Gó-Na SZKKE Lenti – Duna-Pent NKSE (Dunaújváros) 25 – 27 (13 – 12)

Lenti, 35 néző, Játékvezetők: Pánczél Csaba, Ruzsa Renáta

16:00 Hévízi SK – Kaposvári ESE 36 – 18 (19 – 7)

Hévíz, 30 néző, Játékvezetők: Harsányi Henrietta, Vámos Vanda

Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat

12:00 Hévízi SK – Nemesnádudvari NKSZE 17 – 20 (8 – 11)

Hévíz, 35 néző, Játékvezetők: Erdélyi Adrienn, Nagyvizeli József

2018. április 29. (vasárnap)

NB II női felnőtt Észak-Nyugat

13:00 Sárvárfürdő Kinizsi – Egerszegi KK 29 – 15 (12 – 9)

Sárvár, 50 néző, Játékvezetők: Horváth Gergő, Horváth Kristóf

Versenybíró: Tóth-Hardi Réka

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat

14:00 Bajai KSE – Georgikon DSE Keszthely 36 – 25 (22 – 8)

Pósta, 84 néző, Játékvezetők: Héjja Ádám, Kónya Balázs

Versenybíró: Papp Tibor

Zala megyei női

11:00 Nagykanizsai Izzó SE – Zalaszentgróti KC 27 – 20 (15 – 10)

Nagykanizsa, 53 néző, Játékvezetők: Erdélyi Adrienn, Nagyvizeli József

Női Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat

11:00 Sárvárfürdő Kinizsi – Egerszegi KK 29 – 25 (13 – 14)

Sárvár, 40 néző, Játékvezetők: Horváth Gergő, Horváth Kristóf

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

16:00 Bajai KSE – Georgikon DSE Keszthely 22 – 32 (10 – 17)

Pósta, 48 néző, Játékvezetők: Héjja Ádám, Kónya Balázs

FRISS