Kézilabda programok

2018 máj 3

2018. május 4 – 6. (Zalai csapatok)

2018. május 4. (péntek)

Leány Serdülő III. osztály Észak-Nyugat

16:30 Vonyarcvashegy SE – LE BELIER-KK Ajka

Keszthely Csokonai ÁMK Fodor utca 43.

 

2018. május 5. (szombat)

NB II női felnőtt Dél-nyugat

16:00 Tamási KC – Hévízi SK

Tamási Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok Szabadság utca 38-40.

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat

17:00 Georgikon DSE Keszthely – Hőgyészi SC

Keszthely Csokonai ÁMK Fodor utca 43.

 

 

Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

18:00 Tamási KC – Hévízi SK

Tamási Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok Szabadság utca 38-40.

Férfi Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat

18:00 Egerszegi KK – Tarján SE

Zalaegerszeg Kölcsey Gimnázium Rákóczi út 49-53.

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

15:00 Georgikon DSE Keszthely – Hőgyészi SC

Keszthely Csokonai ÁMK Fodor utca 43.

Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat

14:00 Tamási KC – Hévízi SK

Tamási Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok Szabadság utca 38-40.

Gyermekbajnokság Fiú U14 2. Osztály

Zákányi Bálint régió

10:00 Nagykanizsai Izzó SE – BBSC Balatonboglár

11:00 Georgikon DSE Keszthely – Csurgói KK

12:00 PSN Zrt. – Nagykanizsai Izzó SE

13:00 BBSC Balatonboglár – Georgikon DSE

Balatonboglár Urányi János Sportcsarnok Gaál Gaszton utca 58.

Gyermekbajnokság Fiú U14 3. Osztály

Zákányi Bálint régió

11:00 Egerszegi KK – Rinyamenti KC

14:00 Petőfi és Fia SE – Egerszegi KK

Pécs Egyetemi sportcsarnok Ifjúság utca 6.

Gyermekbajnokság Leány U13 2. Osztály

Zákányi Bálint régió

09:00 Nagykanizsai Izzó SE – Rinyamenti KC

11:00 Gó-Na SZKKE Lenti – Hosszúhetény SE

13:00 PSN Zrt. – Gó-Na SZKKE Lenti

15:00 Siófok KTC Kft. – Nagykanizsai Izzó SE

Murakeresztúr Zrínyi Miklós Általános Iskola Kossuth Lajos u. 14-16.

Kisiskolás versenyek Leány U10

Zákányi Bálint régió

09:00 Gó-Na SZKKE Lenti – Nagykanizsai Izzó SE

09:40 Rinyamenti KC – Egerszegi KK

10:20 Nagykanizsai Izzó SE – Siófok KTC KFT

11:00 Egerszegi KK – Gó-Na SZKKE Lenti

Lenti Arany J. Ált.Isk. spcs. Lenti Gyöngyvirág utca 2.

Kisiskolás versenyek Fiú U10

Zákányi Bálint régió

09:40 Rinyamenti KC – Nagykanizsai Izzó SE

10:40 Nagykanizsai Izzó SE – Eötvös DSE Csurgó

Csurgó Eötvös J. Ált.Isk. spcs. Kossuth utca 3.

10:20 Georgikon DSE Keszthely – NEKA Fonyód-Somogyvár

11:40 NEKA Nádasd – Georgikon DSE Keszthely

Balatonboglár NEKA Csarnok Gaál Gaszton utca 58. / 1. pálya

 

 

2018. május 6. (vasárnap)

NB II női felnőtt Észak-Nyugat

14:00 Egerszegi KK – Celldömölki VSE

Zalaegerszeg Kölcsey Gimnázium Rákóczi út 49-53.

 

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat

17:00 Nagykanizsai Izzó SE – Bajai KSE

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok Királyi Pál utca 15.

 

Zala megyei női

15:00 Vonyarcvashegy SE – Páterdomb LSC Zalaegerszeg

Keszthely Csokonai ÁMK Fodor utca 43.

 

Női Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat

16:00 Egerszegi KK – Celldömölki VSE

Zalaegerszeg Kölcsey Gimnázium Rákóczi út 49-53.

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

15:00 Nagykanizsai Izzó SE – Bajai KSE

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok Királyi Pál utca 15.

Gyermekbajnokság Leány U13 3. Osztály

Zákányi Bálint régió Felsőház

11:00 PSN Zrt. – Egerszegi KK I.

12:00 Kozármisleny SE – Vonyarcvashegy SE

14:00 Mohácsi TE – Egerszegi KK I.

16:00 Mohácsi TE – Vonyarcvashegy SE

Csurgó Eötvös J. Ált.Isk. spcs. Kossuth utca 3.

Gyermekbajnokság Leány U13 3. Osztály

Zákányi Bálint régió Alsóház

11:00 Egerszegi KK II. – Pécsváradi Spartacus SE

13:00 Komló Sport KC – Egerszegi KK II.

Csurgó Sótonyi László Sportcsarnok Sárgáti út 18.

Kisiskolás versenyek Leány U10

Zákányi Bálint régió

09:00 Vonyarcvashegy SE – Csurgói NKC

11:00 Eötvös DSE Csurgói – Vonyarcvashegy SE

Keszthely Csokonai ÁMK Fodor utca 43.

FRISS