Kézilabda – Hétvégi Zalai Eredmények

2018 dec 10

2018. december 8-9.

2018. december 8. (szombat)

NB I/B férfi Nyugat

Veszprémi KKFT Felsőörs – TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 30-27 (19-17)

Veszprém, 100 néző, Jv: Csányi, Drinóczi

NB II női Dél-nyugat

Hévízi SK – Bajnok DSE Nemesvámos 31-22 (19-11)

Hévíz, 100 néző, Jv: Szaszfai, Tasnádi

Női Ifjúsági III. osztály Nyugat

Kaposvári ESE – GÓNA SZKKE Lenti 20-25 (10-12)

Kaposvár, 50 néző, Jv: Gilitsch, Pánczél

Leány Serdülő III. osztály Dél-Nyugat

Hévízi SK – Vonyarcvashegy SE 15-23 (6-10)

Hévíz, 60 néző, Jv: Bazsó M., Nagyvizeli

Fiú Serdülő III. osztály Dél-Nyugat

Kiskunhalas UKSC – Tungsram SE 24-17 (13-9)

Kiskunhalas, 50 néző, Jv: Nagy, Szekeres

Gyermekbajnokság Leány U13

Zákányi Bálint régió

Zalaszentgróti KC – Siófok KTC KFT 13-11 (7-5)

Zalaszentgrót, 125 néző, Jv: Sohár, Vidáné

NIKÉ SE Fonyód – GÓNA SZKKE Lenti 10-25 (5-16)

Zalaszentgrót, 125 néző, Jv: Sohár, Szabó

GÓNA SZKKE Lenti – Zalaszentgróti KC 18-26 (7-12)

Zalaszentgrót, 148 néző, Jv: Sohár, Vidáné

Tungsram SE – Csurgói NKC 18-14 (8-7)

Csurgó, 25 néző, Jv: Horváth, Horváthné

Marcali VSZSE – Tungsram SE 17-15 (9-8)

Csurgó, 25 néző, Jv: Akácsos, Horváth

Gyermekbajnokság Fiú U13

Zákányi Bálint régió

Georgikon DSE – BBSC Balatonboglár 29-21 (13-10)

Pécs, 70 néző, Jv: Nagy-Iván, Szabó

Komló Sport KC – Tungsram SE 22-20 (10-5)

Pécs, 70 néző, Jv: Snóbli B., Snóbli Gy.

Hosszúhetény SE – Georgikon DSE 28-9 (15-5)

Pécs, 70 néző, Jv: Snóbli B., Snóbli Gy.

Tungsram SE – PSN ZRT II. 15-24 (6-14)

Pécs, 70 néző, Jv: Nagy-Iván, Szabó

Gyermekbajnokság Fiú U11

Zákányi Bálint régió

Tungsram SE – Komló Sport KC 8-20 (4-10)

Csurgó, 50 néző, Jv: Bott, Komáromi

Georgikon DSE – Satelit SE 16-9 (7-6)

Csurgó, 50 néző, Jv: Bogdán, Jakab

PSN ZRT – Tungsram SE 11-13 (6-9)

Csurgó, 50 néző, Jv: Bott, Komáromi

Georgikon DSE – Csurgói KK 10-10 (6-7)

Csurgó, 50 néző, Jv: Bogdán, Jakab

2018. december 9. (vasárnap)

NB II női Észak-nyugat

Egerszegi KK – Szombathelyi KKA U22 19-42 (9-21)

Zalaegerszeg, 78 néző, Jv: Bőhm, Dr. Csupor

Női Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat

Egerszegi KK – KSE Bősárkány 39-22 (21-14)

Zalaegerszeg, 104 néző, Jv: Bőhm, Dr. Csupor

Női Ifjúsági III. osztály Nyugat

Dunaújvárosi AC – Tungsram SE 19-31 (9-16)

Dunaújváros, 23 néző, Jv: Fazekas, Koronczai

Férfi Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat

Egerszegi KK – Győrújbaráti Fado TK 30-35 (12-18)

Zalaegerszeg, 50 néző, Jv: Erdélyi, Poller

Georgikon DSE – Ácsi Kinizsi 33-17 (15-11)

Keszthely, 50 néző, Jv: Szakonyi, Szűcs

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat

Kiskunhalas UKSC – Tungsram SE 17-35 (8-15)

Kiskunhalas, 50 néző, Jv: Horváth, Palásti

Leány Serdülő III. osztály Észak-Nyugat

Egerszegi KK – Szombathelyi KKA II. 15-25 (5-12)

Zalaegerszeg, 79 néző, Jv: Gréczi, Koltai

Gyermekbajnokság Leány U11

Zákányi Bálint régió

TUNGSRAM SE I. – GÓNA SZKKE Lenti 8-8 (2-3)

Nagykanizsa, 76 néző, Jv: Bazsó M., Nagyvizeli

Rinyamenti KC – GÓNA SZKKE Lenti 14-10 (5-7)

Nagykanizsa, 62 néző, Jv: Bazsó G., Bazsó M.

NIKÉ SE Fonyód – TUNGSRAM SE I. 7-21 (6-12)

Nagykanizsa, 48 néző, Jv: Bazsó M., Nagyvizeli

Páterdombi LSC – Rinyamenti KC 3-23 (1-14)

Nagykanizsa, 46 néző, Jv: Bazsó M., Pánczél

Satelit SE – TUNGSRAM SE II. 3-20 (1-10)

Nagykanizsa, 42 néző, Jv: Bazsó G., Bazsó M.

Siófok KCSE – Egerszegi KK 8-5 (4-1)

Nagykanizsa, 36 néző, Jv: Bazsó M., Pánczél

Páterdombi LSC – Satelit SE 7-4 (3-3)

Nagykanizsa, 48 néző, Jv: Benkő D., Pánczél

TUNGSRAM SE II. – Egerszegi KK 21-3 (11-2)

Nagykanizsa, 48 néző, Jv: Bazsó G., Bazsó M.

FRISS