Hétvégi zalai kézilabda eredmények

2018. szeptember 28-30.

2018. szeptember 28. (péntek)

Zala megyei férfi

Georgikon DSE–Máriaujfalui SE 29–24 (17–11)

Játékvezetők: Poller Zoltán, Szűcs András

Georgikon DSE góllövők: Bálványkövi A. 8(4/3), Sasvár Z. 5, Szente Sz. 5, Csizy G. 3, Harnóczi A. 3, Kehnicz Z. 3, Kádár L. B. 1, Kretz A. 1, Vezetőedző:Kiss György Edző:Illés Csaba, Koloszár György

Máriaujfalui SE góllövők:Lang Z. 5, Weidl Á. 5(2/1), Hertelendy B. 4(2/1), Vadász H. 4,  Császár L. 2, Fodor B. 2, Pencz K. 1, Poszavecz L. 1, Koszár P. (1/0) Vezetőedző: Ernszt Attila

Keszthely Csokonai ÁMK Fodor utca 43.

2018. szeptember 29. (szombat)

Zala megyei női

Páterdomb LSC–Zalaszentgróti KC 19–28 (6–15)

Játékvezetők: Miksó Dániel, Pánczél Csaba

Páterdomb LSC Zalaegerszeg góllövők: Mester A. 8(3/2), Kámán A. 6, Lukács A. 3, Mester Á. 1, Pödör V. 1(1/1)

Zalaszentgróti KC góllövők: Lászlóné Horvát K. 7(1/1), Oláh K. 6(4/4), Náczi Sz. 5, Lábodi K. 2, Molnár Zs. 2, Varga L. 2, Császár R. 1, Góczi Zs. 1, Guitprecht A. 1, Pendli J. 1

Zalaegerszeg Kölcsey Gimnázium Rákóczi út 49-53.

Férfi Ifjúsági III. osztály Észak-Nyugat

Cunder TU Kézisuli – Georgikon DSE 31–12 (1–6)

Játékvezetők: Besszer Viktória, Klein Gergő

Székesfehérvár Videoton Oktatási Központ Berényi utca 72-100.

Bakonyerdő Pápa – Egerszegi KK 35–25 (18–11)

Játékvezetők: Gáspár Soma, Vörös Bence

Pápa Városi Sportcsarnok Várkert utca 4.

Fiú Serdülő III. osztály Dél-Nyugat

Tungsram SE–Paksi KSE Paksuli 20-30 (9-12)

Játékvezetők: Erdélyi Adrienn, Góth Enikő

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok Királyi Pál utca 15.

Gyermekbajnokság Leány U12

Zákányi Bálint régió

Marcali VSZSE–Tungsram SE 5–26 (1–11)

Játékvezetők: Pete Zsanna, Bán-Farkas László Versenybíró: Vargáné Hidvéghy Édua

GÓNA SZKKE–Tungsram SE 10–13 (4–6)

Játékvezetők: Pete Zsanna, Bán-Farkas László Versenybíró: Vargáné Hidvéghy Édua

GÓNA SZKKE – Rinyamenti KC II. 18–4 (8–3)

Játékvezetők:Koósz Evelin, Szalai Evelin Versenybíró: Vargáné Hidvéghy Édua

Hévízi SK – Rinyamenti KC I. 4–39 (3–25)

Játékvezetők: Pete Zsanna, Bán-Farkas László Versenybíró: Vargáné Hidvéghy Édua

Hévízi SK – Marcali VSZSE 15–23 (8–11)

Játékvezetők: Pete Zsanna, Bán-Farkas László Versenybíró: Vargáné Hidvéghy Édua

Marcali Városi Sportcsarnok Park utca 16.

Gyermekbajnokság Fiú U12

Zákányi Bálint régió

BBSC Balatonboglár–Tungsram SE 13–25 (6–13)

Játékvezetők: Kóbor András,  Nagy-Iván Csaba Versenybíró: Németh Norbert

Georgikon DSE–Dél Takarék Mecseknádasd 8–10 (6–2)

Játékvezetők: Németh Norbert,  Nagy-Iván Csaba Versenybíró: Kóbor András

Tungsram SE–Georgikon DSE 19–10 (9–7)

Játékvezetők: Kóbor András,  Nagy-Iván Csaba Versenybíró: Németh Norbert

Komló Sportközpont Eszperantó tér 1.

2018. szeptember 30. (vasárnap)

NB I/B férfi felnőtt Nyugat

Balatonfüredi KSE U21 – Tungsram SE-Nagykanizsa 23–31 (13–15)

Játékvezetők: Garai Balázs Róbert Versenybíró: Rózsa László, Tóth Károly

Szövetségi ellenőr: Andorka Miklós

Balatonfüred Eötvös Sportcsarnok Zrínyi utca 3.

Zala megyei női

Tungsram SE-Nagykanizsa–Pacsai Haladás SE  43-20 (25-8)

Játékvezetők:Szűcs András, Pánczél Csaba

Tungsram SE-Nagykanizsa góllövők: Mátyás A. 12, Zvolenszky N. 11(4/3), Szmodics D. 5, Szmodics V. 5, Csivre V. 3, Kovács B. V. 3, Janzsó D. 2, Herman N. 1(1/0), Neuman K. 1

Vezetőedző:Tóth László

Pacsai Haladás SE góllövők: Darvasi N. 11, Tóth M. 4, Czémánné B. T. K. 1, Fodor K. 1, Keglovics K. 1, Kelemen A. 1(1/1), Németh B. 1

Vezetőedző:Tamás Tamás

Nagykanizsa Zsigmondy sportcsarnok Királyi Pál utca 15.

Zala megyei férfi

Szombathelyi ESE–Egerszegi KK  27–23 (10–11)

Játékvezetők: Atyimov Lajos, Jáger Tamás Gergely

Szombathelyi ESE góllövők:Ludvig B. 7(1/1), Farkas F. 4, Pálóczi M. 4, Kövécs M. 3, Major M. 3, Gál L. 2, Alber K. 1, Dominek Gy. 1, Horváth K. 1, Fekete Á. 1(1/1)                         

 Vezetőedző:Táncos Balázs, Edző:Ludvig József

Egerszegi KK góllövők:Péter L. 6(1/1), Németh Sz. 4, Egyed P. 3, Koltai D. 3, Góth F. 3, Gotthárd E. 2, Palatin Á. 1, Gréczi G. 1

Szombathely Egyetemi Sportcsarnok Károlyi Gáspár tér 4.

Gyermekbajnokság Leány U14 3. Osztály

Zákányi Bálint régió A csoport

Egerszegi KK – Eötvös DSE Csurgó  12–20 (8–9)

Játékvezetők: Nagyvizeli József, Sohár Bianka Versenybíró: Erdélyi Adrienn

Tungsram SE–GÓNA SZKKE 15–13 (12–5)

Játékvezetők: Nagyvizeli József, Bazsó Máté Versenybíró: Erdélyi Adrienn

Tungsram SE–Siófok KCSE  23–7 (10–4)

Játékvezetők: Nagyvizeli József, Sohár Bianka Versenybíró: Erdélyi Adrienn

Csurgói NKC–GÓNA SZKKE 7–26 (3–10)

Játékvezetők: Bazsó Gábor, Sohár Bianka Versenybíró: Erdélyi Adrienn

Siófok KCSE–Egerszegi KK 19–18 (8–11)

Játékvezetők: Bazsó Gábor, Bazsó Máté Versenybíró: Erdélyi Adrienn

Zalaegerszeg Kölcsey Gimnázium Rákóczi út 49-53.