Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

2017 aug 25

Budapest, 2017. augusztus 25., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

augusztus 25., péntek:
———————-
M4 Sport
10.00 és 14.00: Forma-1, Belga Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
17.00: Labdarúgás, női Bajnokok Ligája, selejtező, MTK Hungária-Sporting

Sport 1
9.45, 11.45, 14.45, 16.45 és 18.45: Kézilabda, Elek Gyula Kupa, csoportmérkőzések

Sport 2
13.00: Lósport, futam
19.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Red Bull München-Comarch Cracovia
21.30: Tenisz, ATP-torna, Winston-Salem

Sport M
15.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00: Universiade, Tajpej, műugrás, férfi szinkron 3 m, döntő
11.00: Universiade, Tajpej, atlétika
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 7. szakasz
18.00: Kerékpár, Pro Otztalter, Ausztria
22.00: Lovaglás, Európa-bajnokság, Göteborg

Eurosport 2
11.00: Universiade, Tajpej, vívás
13.00: Universiade, Tajpej, úszás
16.30: Kerékpár, Pro Otztalter, Ausztria
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Hamburg

Digisport 1
13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a csoportkör sorsolása
20.30: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-St. Étienne

Digisport 2
21.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven

Spíler TV
10.00, 11.00 és 12.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
14.05, 15.00 és 16.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

augusztus 26., szombat:
———————–
M4 Sport
9.45: Kajak-kenu, vb, döntők, Racice
13.30: Forma-1, Belga Nagydíj, időmérő edzés
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas FC-Paksi FC
20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd – Debreceni VSC

Sport 1
1.00 és 3.00: Tenisz, ATP-torna, Winston Salem
14.45, 16.45 és 18.45: Kézilabda, Elek Gyula Kupa, helyosztók
22.00: Labdarúgás, La Liga, Las Palmas-Atlético Madrid

Sport 2
2.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, Seattle Seahawks-Kansas City Chiefs
15.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Frölunda-KAC
18.15: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Barcelona
20.15: Röplabda, férfi Eb, Lengyelország-Finnország
23.00: Tenisz, ATP-torna, Winston Salem

Sport M
13.00, 15.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00: Universiade, atlétika, Tajpej
13.30: Kerékpár, Tour l’Avenir, 8. szakasz
15.15: Kerékpár, Vuelta a Espana, 8. szakasz

Eurosport 2
10.00: Universiade, műugrás, női 3 m, döntő, Tajpej
11.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Hakuba
13.00: Universiade, úszás, Tajpej
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Bayern München
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Hertha BSC

Digisport 1
2.00 és 5.00: Küzdősport, K-1, Chicago
15.15: Kézilabda, felkészülési torna, Celje-Kielce
17.40: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Juventus
20.25: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Internazionale

Digisport 2
1.00 és 21.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven
17.45: Kézilabda, felkészülési torna, Veszprém-Plock

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, Serie A, Benevento-Bologna
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Amiens-Nice

Spíler TV
10.00, 11.00 és 12.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés
13.30: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, időmérő
14.30, 15.05 és 15.30: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés, időmérő
16.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto2, időmérő
18.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Leicester City
20.45: Salakmotor, vb, Gorzow

Prime
13.25: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Manchester City

 

augusztus 27., vasárnap:
————————
M4 Sport
8.45: Autósport, GP3, Belga Nagydíj
9.45: Kajak-kenu, vb, döntők, Racice
13.15: Forma-1, Belga Nagydíj, futam
16.45: Labdarúgás, NB II, Győr-Békéscsaba
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Ferencváros

Sport 1
3.00: Ökölvívás, Floyd Mayweather-Conor McGregor, Las Vegas
18.00: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Athletic Bilbao
20.15: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Sevilla
22.15: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Valencia

Sport 2
2.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, LA Rams-LA Chargers
14.30: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Jönköping-Esbjerg
19.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, Tennessee Titans-Chicago Bears
22.30: Amerikaifutball, NFL, előszezon, Washington Redskins-Cincinnati Bengals

Sport M
13.00, 15.15 és 19.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.00: Universiade, műugrás, csapat döntő, Tajpej
11.15: Autósport, Porsche szuperkupa, 2. futam, Belgium
15.15: Kerékpár, Vuelta a Espana, 9. szakasz
22.30: Labdarúgás, MLS, Montreal Impact-Toronto FC

Eurosport 2
1.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls – New York City FC
14.15: Autósport, supercar, Hungaroring
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig-Freiburg
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover-Schalke

Digisport 1
3.40: Autósport, IndyCar, Illinois
13.15: Kézilabda, felkészülési torna, gálamérkőzés
15.15 és 17.45: Kézilabda, felkészülési torna, helyosztók
20.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Atalanta

Digisport 2
12.25: Kézilabda, Bundesliga, Magdeburg-Hüttenberg
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Strasbourg
17.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Sassuolo
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Marseille

Digisport 3
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee-Hibernian
15.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Ross County-Rangers
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Anderlecht
20.40: Labdarúgás, Serie A, Milan-Cagliari

Spíler TV
10.35, 11.05 és 11.35: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, bemelegítés
13.10, 14.30 és 16.20: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam

Prime
14.25: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Stoke City
16.55: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Arsenal

 

skg \ sgg \ sag

MTI 2017. augusztus 25., péntek 7:50

FRISS