Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

2017 okt 17

Tv-műsor 

    Budapest, 2017. október 17., kedd (MTI)

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

október 17., kedd:
——————

M4 Sport
18.00: Labdarúgás, NB I, Vasas-Swietelsky Haladás
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Real Madrid-Tottenham Hotspur

Sport 1
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Manchester City-Napoli

Sport 2
12.00: Lósport, futam
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, APOEL-Borussia Dortmund

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.30: Kerékpár, Franciaország
14.00: Labdarúgás, a vb pótselejtezők sorsolása, Moszkva
14.30 és 20.00: Sznúker, Brit Open

Eurosport 2
13.15 és 16.15: Labdarúgás, U17-es vb, India

Digisport 1
10.00: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
14.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
17.50: Röplabda, női Bajnokok Ligája, selejtező, Linamar-Békéscsabai RSE – Imoco Volley Conegliano

Digisport 2
10.00 és 19.30: Tenisz, WTA-tenisz, Moszkva
17.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva

október 18., szerda:
——————–

M4 Sport
18.00: Vízilabda, női ob I, FTC – BVSC-Zugló Diapoló
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Chelsea-AS Roma

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, Cleveland Cavaliers-Boston Celtics
17.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Qarabag-Atlético Madrid
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FC Barcelona-Olimpiakosz Pireusz

Sport 2
12.00: Lósport, futam
16.00: Jégkorong, KHL, Jugra-Amur
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Bayern München-Celtic Glasgow

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open

Eurosport 2
13.15: Labdarúgás, U17-es vb, India, Ghána-Niger
16.15: Labdarúgás, U17-es vb, India, Brazília-Honduras

Digisport 1
10.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
13.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Szpartak Volvograd

Digisport 2
13.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
18.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Alba Fehérvár – Bnei Herzliya

Digisport 3
13.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
19.00: Tenisz, ATP-torna, Moszkva

Spíler TV
4.30: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Montreal Canadiens

Film Mánia
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Benfica-Manchester United

ske \ slp \ sag

MTI 2017. október 17., kedd 7:50

FRISS