Tavaly még két osztálynyi különbség volt a két csapat között, de ebből semmi sem látszott az elején (6. perc 3-3). Sikerült előnyt szerezniük a vendégeknek (18. perc 5-10). A félidő visszalevő részében mindkét csapat borzasztóan sokat hibázott.

NB II női felnőtt Dél-nyugat

Tungsram SE – Szekszárdi FGKC 21-33 (11-16)

Nagykanizsa, 95 néző, Jv: Szászfai, Tasnádi, Vb: Kálmán

Tungsram SE: Zvolenszky 9 (4/3), Herman 6 (2/2), Kovács b. 2, Raczkó 2, Szalai 1, Szmodics D. 1

Vezetőedző: Tóth László

Szekszárdi FGKC: Fehér 10, Reisch 8, Nagy 7 (3/2), Kapás 3, Bíró 2, Kocsis 1, Szolnoki 1, Tóth 1

Vezetőedző: Tabajdi Ferenc, Edző: Bordán Anna

Hétméteresek: 6/5 illetve 3/2

Kiállítások: 2 perc illetve 2 perc

Kissé koncentráltabban kezdték a vendégek második szakaszt, így a kihagyott ziccerek és védekezési hibák ellenére folyamatosan nőtt a differencia (46. perc 15-27). A hátralevő percekben a vendégeknél mindenki lehetőséget kapott, ezt ügyesen kihasználta a hazai gárda.