Garai Gábor: Jókedvet adj
Jókedvet adj, és semmi mást, Uram! A többivel megbirkózom magam. Akkor a többi nem is érdekel szerencse, balsors, kudarc vagy siker. Hadd mosolyogjak gondon és bajon nem kell más, csak ez az egy oltalom még magányom kiváltsága...
Olvass tovább