Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

2017 okt 25

Tv-műsor

    Budapest, 2017. október 25., szerda (MTI)

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

október 25., szerda:
——————–
M4 Sport
17.45: Vízilabda, női NB I, Eger-Szentes
19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, 7. forduló, Dunaújváros-Vasas

Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Hertha BSC-1. FC Köln
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, RB Leipzig-Bayern München

Sport 2
13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs/Bázel

Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, India, elődöntő, Brazília-Anglia
16.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, India, elődöntő, Mali-Spanyolország
20.30: Kerékpár, pályakerékpár, London

Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
18.15: Kosárlabda, Európa Kupa, csoportkör, Falco-Szolnok
20.25: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Napoli

Digisport 2
18.25: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Hellas Verona
20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Chelsea-Everton

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-SPAL

október 26., csütörtök:
———————–
M4 Sport
18.00: Röplabda, női NB I, UTE-Jászberény

Sport 1
15.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Abu-Dzabi

Sport 2
13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs/Bázel

Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
2.30: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-New York Red Bulls
20.30: Kerékpár, pályakerékpár, London

Digisport 1
10.00, 13.30 és 15.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Real Madrid
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpia Milano-Barcelona

Digisport 2
7.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
19.15: Kosárlabda, női Európa Kupa, csoportkör, CMB Cargo Uni Győr-Namur
21.25: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Fuenlabrada-Real Madrid

Digisport 3
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Royal Antwerp-Standard Liége

ske \ slr \ sag \ hgp \ slp \ gry

MTI 2017. október 25., szerda 8:00

FRISS